12.08.2020 14:24

A co gdyby w Star Wars głosy droidom i stworom podkładała Cardi B?

Pewnie nigdy nie zastanawialiście się nad taką możliwością. Ale nie bójcie się - my mamy dla was odpowiedź. Znaczy nie my, ale internet, a konkretnie pewien użytkownik Twittera.

Cardi B
foto: Invision/Invision/East News

Cardi B to znana raperka i wokalistka, która doczekała się nawet Grammy za najlepszy album rapowy (nagrodzono jej debiutancki krążek "Invasion of Privacy"). Twórczyni hitów pokroju "I Like It", "Moneybag", "Bodak Yellow", czy "WAP" jest znana też ze swojej barwnej osobowości. Jednym z jej elementów są ciekawe wokalizy i odgłosy, które Cardi wydaje w momentach wyjątkowego szczęścia lub podekscytowania.

Cardi B podkłada głos różnym postaciom ze Star Wars

Mówiąc krótko, czasami brzmią one całkiem "kosmicznie". Postanowił to wykorzystać Omar Villegas, który na Twitterze podzielił się wspaniałym wideo. Zamienił po prostu odgłosy postaci, pojazdów i stworów z "Gwiezdnych wojen" na okrzyki i wokalizy Cardi B. Efekt oceniamy na mocne 10/10:

Imperium kontratakuje
Imperium kontratakuje
Przeczytaj także Skąd Darth Vader wiedział, że Luke jest jego synem? Fani "Star Wars" będą zaskoczeni

A tutaj możecie zobaczyć też oryginalny twór Villegasa z 2018 roku. Prawdziwy klasyk:

Najbliższą premierą związaną z "Gwiezdnymi wojnami" jest 2. sezon popularnego serialu "The Mandalorian" o tytułowym łowcy nagród i jego przybranym "synu", Baby Yodzie. Nowe odcinki mają zadebiutować jesienią 2020 roku na platformie Disney+.

Jakie seriale były najczęściej piracone w trakcie pandemii? Oto 10 najpopularniejszych
Jakie seriale były najczęściej piracone w trakcie pandemii? Oto 10 najpopularniejszych
Przeczytaj także Jakie seriale były najczęściej piracone w trakcie pandemii? Oto 10 najpopularniejszych
Tagi: News Star Wars