A gdyby Tom Hiddleston zagrał Jokera? Powstał ciekawy fanart

05.08.2019 16:40
A gdyby Tom Hiddleston zagrał Jokera? Powstał ciekawy fanart Fot. materiały prasowe Marvel

Joker to postać kultowa, w którą na przestrzeni lat wcieliło się wielu aktorów. Jeden z fanów postanowił sprawdzić, co by było gdyby do tego grona dołączył Tom Hiddleston.

Dzięki roli Lokiego w Kinowym Uniwersum Marvela, Tom Hiddleston zalicza się w poczet czołowych aktorów kina superbohaterskiego. I choć aktor jest obecnie zajęty pracą nad serialem platformy Disney Plus, jeden z internautów postanowił sprawdzić, co by było gdyby Tom wcielił się w innego ikonicznego złoczyńcę.

Tom Hiddleston jako Joker

Choć Loki i Joker to dwie kompletnie różne postacie, nie mogło umknąć naszej uwadze, że złoczyńcy posiadają kilka cech wspólnych. Należą do nich choćby brak stabilności psychicznej i szaleńszy uśmiech. W roli Jokera swoich sił próbowało już wielu aktorów, w tym między innymi Heath Ledger, Jack Nicholson i Jared Leto. Artysta o pseudonimie The Main Man Creation postanowił sprawdzić, jak w tej kultowej roli prezentowałby się Tom Hiddleston. Efektem jego pracy jest poniższy fanart.

Przeczytaj także

Kto wie, może kiedyś zobaczymy Toma jako Jokera na dużym ekranie. Tymczasem, w tej roli przyjdzie nam podziwiać Joaquina Phoenixa. "Joker" z nim w roli głównej wejdzie do kin już 4 października 2019 roku.

Zobacz też: Netflix nazwał Jokera Heatha Ledgera "najlepszym złoczyńcą w historii"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.