A gdyby chomiki zagrały w „Stranger Things”?

Robert Skowronski
11.10.2016 12:07
A gdyby chomiki zagrały w „Stranger Things”? Fot. kadr z wideo

Miłośnicy zwierząt popadają niekiedy w obłęd w uwielbieniu dla swoich sierściuchów i futrzaków. Wielu z nich pewnie widziałoby swoich pupili w głównych rolach na wielkim lub chociaż na małym ekranie.

Przeglądacie internet w poszukiwaniu kolejnych słodkich fotek kociaków i piesków? Możecie się zapierać, ale przecież każdy to robi. W tej grupie znajdzie się pewnie też wiele osób, które zatrzymują wzrok przy fotografiach chomików. Cudne puszyste kulki. Trudno nie popaść w zachwyt na ich widok. Ciężko za to jednoznacznie ocenić czy to dobrze, że powstało wideo osadzające je w świecie z serialu „Stranger Things”.

Bo i owszem to okazja dla chomików, żeby błysnąć przed zgromadzoną publicznością, ale jednocześnie lądują one w świecie, gdzie zagrożenie czyha na każdym rogu. Z wesołego biegania po trocinach i wcinaniu na nich warzyw przenoszą się do mało przyjaznego środowiska.

Niestety, ale natura bywa okrutna nie dając chomikom możliwości chwycenia za broń palną lub też białą. Muszę im wystarczyć ich zęby - słabe pocieszenie - aczkolwiek mogą też postawić na swoją zwinność i niewielki rozmiar pozwalający skutecznie skryć się w jakimś kącie. Czy to jednak wystarczy, aby przeżyć w świecie wykreowanym przez braci Duffer? Oby. Chomiki trzymajcie się.

Być może postawienie na zwierzęcych aktorów jest właśnie tym, co ujrzymy w 2. sezonie „Stranger Things”? Spokojnie, raczej nic nie wskazuje na to, aby seria miała się przerodzić w wariację na temat „Ulicy Sezamkowej”. Twórcy mówili raczej o tym, ze chcieliby, aby serial przedstawiał historię w stylu sagi o Harry’m Potterze, czy też, że będzie jak „Indiana Jonesa i Świątynia Zagłady”. Usłyszeliśmy także zapewnienie, że w 2. sezonie „Stranger Things” powrócą nieżyjący bohaterowie. Mielibyśmy także dowiedzieć się więcej o „odwróconym świecie”. Akcja 2. sezonu „Stranger Things” ma się rozgrywać w 1984 roku, czyli rok po wydarzeniach z 1. serii.

Jeżeli chcielibyście zobaczyć inne, równie wywrotowe podejście do serialu braci Duffer, to możecie też sprawdzić, jak „Stranger Things” wyglądałby jako 8-bitowa gra. Proponujemy także możliwość pisania fontem niczym z czołówki produkcji Netflixa.

Czy Wasze chomiki też... aktorzą? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.