Adam Driver był prześladowany przez fanów Star Wars przebranych za Kylo Rena

15.11.2019 12:11
Adam Driver był prześladowany przez fanów Star Wars przebranych za Kylo Rena Fot. kadr z filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy"/Disney

Aktor promuje obecnie filmy "Marriage Story" i "Gwiezdne wojny IX". Z tej okazji udzielił wywiadu na łamach magazynu "Total Film", w którym opowiedział historię o pokręconym spotkaniu z fanami.

Fani "Gwiezdnych wojen" od zarania dziejów są wyjątkowo zażartym i oddanym gronem wielbicieli, co może być błogosławieństwem, ale zarazem i klątwą. Niedawno o tej gorszej stronie sławy opowiedział Adam Driver, który na łamach "Total Film" opowiedział historię o wyjątkowo zawziętych fanach, którzy przebrali się za jego postać, czyli Kylo Rena, a następnie poszukiwali go po całym hotelu.

Gwiezdne wojny IX - Adam Driver prześladowany przez fanów

Niestety pełny wywiad z Driverem będzie dostępny w grudniowym wydaniu magazynu, ale w internecie pojawiła się krótka zajawka, w której możemy przeczytać streszczoną historię. Aktora zapytano o to, czy przyzwyczaił się do bycia gwiazdorem "Gwiezdnych wojen".

Przeczytaj także

Jak czytamy w "Total Film", cała sytuacja ze sławą nieco przeraziła Adama Drivera, który opowiedział o fanach przebranych za Kylo, którzy przeczesywali cały hotel w poszukiwaniach aktora:

Pytali się ludzi w windach, czy mnie gdzieś widzieli. To trochę cię może przerazić.

Aktor oczywiście nie zdradził żadnych informacji na temat fabuły nadchodzącego "Skylwalkera. Odrodzenie". Nieco więcej szczegółów zdradziła natomiast Daisy Ridley, która w wywiadzie z Entertainment Weekly powiedziała, że Epizod IX będzie "najbardziej mroczną i smutną częścią całej sagi, ale znajdziemy w nim także dużo zabawy". 

Cóż, saga dobiegnie końca już 20 grudnia 2019 roku. Właśnie wtedy film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafi do kin. Adama Drivera zobaczymy natomiast dwa tygodnie wcześniej we wspomnianym "Marriage Story", gdzie towarzyszyć mu będzie Scarlett Johansson. Produkcja pojawi się 6 grudnia na Netfliksie.

Zobacz także: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - Kylo Ren na nowych zdjęciach z nadchodzącego filmu

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.