Adam Driver i Lady Gaga zachwycają w zwiastunie filmu "House of Gucci" Ridleya Scotta

30.07.2021 11:13
Adam Driver i Lady Gaga zachwycają w zwiastunie filmu "House of Gucci" Ridleya Scotta Fot. Album Online/East News

A na ekranie towarzyszy im również m.in. Jared Leto, Jeremy Irons i Al Pacino. Krótko mówiąc - jeśli choć trochę interesujecie się modą/historią mody i lubicie oglądać dobrych aktorów, to tego filmu nie możecie przegapić.

Driver, Gaga, Leto, Pacino - zobaczcie zwiastun House of Gucci Ridleya Scotta

Lady Gaga, Adam Driver oraz Jared Leto zagrają główne role w filmie "House of Gucci", który właśnie doczekał się pierwszego zwiastuna. Widać, że studio MGM ma ogromne zaufanie do Ridleya Scotta, ponieważ w obsadzie oprócz wspomnianych gwiazd znajdą się m.in. Salma Hayek, Al Pacino, czy Jeremy Irons. Krótko mówiąc jest przepych, jak na film o familii Gucci przystało.

Polecamy

"House of Gucci" jest adaptacją książki Sary Gay Forden i opowiada historię Patricii Reggiani (Lady Gaga), która planowała zamordować swojego męża, Maurizio Gucci (Adam Driver). Z tego powodu wybucha wielki skandal, a prasa zakochuje się wręcz w problemach tych diabelsko bogatych ludzi. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun:

Polecamy

Nie będziemy kłamać - Adam Driver i Jared Leto z włoskimi akcentami brzmią absurdalnie, ale jednocześnie cudownie. Jak czytamy w opisie produkcji:

Spuścizna warta grzechu. Witajcie w domu Gucci. Ten film jest inspirowany prawdziwą, szokującą historią rodziny stojącej za ikonicznym domem mody Gucci. W trakcie 30 lat pełnych miłości, zdrad, dekadencji, zemsty i w końcu morderstwa dowiemy się, co znaczy imię, ile jest warte i jak daleko rodzina posunie się, by mieć kontrolę.

Premiera odbędzie się już 24 listopada 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.