Adam Driver przyznał, że zabrał wiele pamiątek z planu IX epizodu "Gwiezdnych wojen"

20.11.2019 13:51
Adam Driver przyznał, że zabrał wiele pamiątek z planu IX epizodu "Gwiezdnych wojen" Fot. materialy prasowe © 2017 Lucasfilm Ltd.

Aktorzy często zabierają rozmaite rekwizyty z planu zdjęciowego. Adam Driver przyznał, że plan IX "Gwiezdnych wojen" opuścił z całym zastępem pamiątek.

Aktorzy uwielbiają pamiątki, dlatego też często zabierają rozmaite drobiazgi z planów zdjęciowych. Przykładowo, Chris Hemsworth może pochwalić się doprawdy pokaźną kolekcją młotów, które służyły mu na planie filmów Marvela. Nie inaczej jest w przypadku Adama Drivera.

Adam Driver przyznał, że zabrał wiele pamiątek z planu XI epizodu "Gwiezdnych wojen"

Odtwórca roli Kylo Rena przyznał ostatnio w wywiadzie, że z planu filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zabrał naprawdę mnóstwo rzeczy. Będąc gościem programu "The Late Show with Stephen Colbert" Adam Driver opowiedział o tym, jakie uczucie towarzyszyło mu, gdy po raz ostatni odłożył swój miecz świetlny, żegnając się z rolą. Aktor przyznał wówczas, że zachował swój miecz (i całą masę innych rzeczy).

To było świetne. Poza tym, zachowałem go. Powiesiłem go. Co prawda w pudełku, ale wisi. Ostatnim razem zabrałem naprawdę mnóstwo rzeczy. Mam nawet cały kostium. Ale musiałem o to poprosić, bo inaczej by mnie ścigali.

Przeczytaj także

Ostatnie zdanie wypowiedzi Drivera może brzmieć jak żart, ale nim nie jest. Powszechnie wiadomo, że wytwórnie filmowe walczą z plagą zabierania artefaktów przez członków obsady. Najbardziej słynie z tego HBO, które nie pozwoliło Emilii Clarke zachować legendarnej peruki Daenerys Targaryen, a Nicolajowi Coster-Waldau odmówiono przyjemności zabrania złotej dłoni Jaima Lannistera.

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" wejdzie do polskich kin już 19 grudnia 2019 roku. Będzie to wielki finał trzeciej trylogii, w którym poznamy zwieńczenie losów Rey, Kylo i reszty bohaterów.

Zobacz też: "Gwiezdne Wojny" - seria zostanie zawieszona po premierze IX epizodu  

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.