Adam Driver zdradził sekret z „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”

Kamil Kacperski
30.10.2017 15:26
Adam Driver zdradził sekret z „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi” Fot. Gage Skidmore

Aktor udzielił wywiadu, w którym opowiedział co nieco o najnowszej części kosmicznej sagi, z naciskiem na wątki Kylo Rena oraz Rey. UWAGA! Materiał zawiera spoilery.

Wszyscy nie mogą się doczekać nowej części „Gwiezdnych Wojen” – publiczność która pokochała filmy o rycerzach Jedi chce kolejnej dawki przygód w odległej galaktyce, a aktorzy chcą mieć nareszcie święty spokój i możliwość normalnego rozmawiania o filmie. Jednym z aktorów, który miał dosyć mówienia ogólnikami, jest Adam Driver, który w „Ostatnich Jedi” ponownie wciela się w postać Kylo Rena.

Driver na łamach wywiadu z GQ zaczął opowiadać o swoim bohaterze i o tym, w jaki sposób zmieniło się jego podejście do odgrywania postaci w nowej części, w porównaniu z „Przebudzeniem Mocy”. Jednak co jest ciekawsze w tej rozmowie, to wątek o pochodzeniu Rey (w tej roli Daisy Ridley), czyli głównej bohaterki nowej trylogii „Gwiezdnych Wojen”:

Pamiętam nasze pierwsze rozmowy o tym, żeby zrobić postać wielowarstwową, z której możesz zdzierać kolejne części i staje się wtedy zupełnie inną osobą. Okazuje się potem, że Kylo jest kimś innym niż mogło się wydawać.

Według mnie jest bardzo wrażliwym i nieodpornym dzieciakiem, który nie wie czemu ma poświęcić czas i energię, a gdy zakłada na siebie maskę, to nagle zaczyna odgrywać nową rolę. JJ Abrams miał taki pomysł na początku, a Rian Johnson tylko go rozwinął.

A z drugiej strony mamy ukrytą tożsamość pewnej księżniczki, która się chowa po to, żeby się chronić. To łączy ją z Kylo, ponieważ obydwoje starają się ukrywać za tymi sztucznymi wytworami.

Te słowa Drivera są ogromnym punktem zwrotnym w postaci Rey. Skoro jest księżniczką, to kto jest jej rodzicami? Czyżby Rey była córką Hana i Lei? Czy może należy do zupełnie nieznanej nam rodziny królewskiej? Tego dowiemy się prawdopodobnie dopiero 15 grudnia 2017 roku, kiedy to „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” wchodzą do kin.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.