01.12.2017 14:43

Adam Driver wyjaśnił, do kogo odnosi się tytuł VII epizodu „Star Wars”

Aktor wcielający się w postać Kylo Rena w ostatnim wywiadzie opowiadał o tym, w kim tak naprawdę przebudziła się moc. 

Adam Driver wyjaśnił, do kogo odnosi się tytuł VII epizodu „Star Wars”
foto: kadr z wideo

Obsada nowej trylogii „Star Wars” w związku z nadchodzącą premierą filmu „Ostatni Jedi” jest obecnie rozchwytywana przez media. Dzięki temu z licznych nowych wywiadów dowiadujemy się wielu interesujących rzeczy na temat sagi, jak na przykład tego, że Luke Skywalker miał być niewidomy czy tego, że Daisy Ridley nie chce już grać w „Star Wars”.

Tym razem rewelacji na temat „Gwiezdnych wojen” dostarczył Adam Driver, wcielający się w postać Kylo Rena. W ostatnim wywiadzie dla Empire podkreślił, że przebudzenie mocy zawarte w tytule VII epizodu „Star Wars” dotyczy nie tylko Rey, ale i Kylo Rena. Jak wyjaśnił:

"

Poznajemy Dartha Vadera jako postać, która jest już w pełni zdeklarowana. Byłem zaciekawiony zaczynając z kimś, kto jest mniej spójny, kto zaczyna w miejscu, w którym pełny jest niewiary w siebie. Tytuł „Przebudzenie mocy” nie odnosił się tylko do Jasnej Strony, lecz do Ciemnej Strony tak samo. "

Choć Kylo Ren był kreowany na czarny charakter VII epizodu „Star Wars” i faktycznie pozwolił się znienawidzić widzom, kiedy zabił Hana Solo, jego charakter nigdy nie był do końca oczywisty. Po obejrzeniu licznych trailerów, zapowiedzi i materiałów z planu „Ostatnich Jedi” fani twierdzą nawet, że Kylo i Rey zamienią się miejscami i to bohaterka grana przez Daisy Ridley przejdzie na Ciemną Stronę Mocy, a Kylo Ren odkupi swoje winy. Czy faktycznie taki scenariusz ma szanse się ziścić? Przekonamy się już 14 grudnia 2017 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: Star Wars Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy