Adam Sandler chce zrobić "Avengers", ale z postaciami, które sam grał

12.10.2020 13:53
Adam Sandler chce zrobić "Avengers", ale z postaciami, które sam grał Fot. Tommaso Boddi/Getty AFP/East News

Świat filmu zmienia się drastycznie. Na listach przebojów królują adaptacje amerykańskich komiksów od Marvela i DC, odświeżone wersje klasyków, czy restarty popularnych niegdyś serii.

Gdzieś między tymi wspomnianymi produkcjami poważnym graczem staje się Netflix i inne platformy streamingowe. Te inwestują miliardy dolarów w lukratywne umowy ze znanymi aktorami, czy twórcami - wszystko po to, by zachęcić widzów do korzystania z ich usług. Jednym z takich gwiazdorów jest Adam Sandler, który kilka lat temu podpisał kontrakt na 4 filmy dla Netfliksa, co uczyniło go bogatszym o około 250 milionów dolarów.  

Adam Sandler chce stworzyć "Avengers ze swoimi postaciami" 

Najnowszym filmem Adama Sandlera, który pojawił się na Netfliksie jest "Hubie ratuje Halloween". Aktor wciela się w tytułowego Hubie'ego, który jest dość strachliwym pracownikiem delikatesów w Salem. Mężczyzna dorabia też jako strażnik w czasie Halloween, pilnując bezpieczeństwa w miasteczku. Nagle bez śladu zaczynają znikać mieszkańcy Salem i tylko Hubie może uratować święto.

Przeczytaj także

W filmie oprócz Adama Sandlera występują znajome twarze, doskonale znane fanom innych produkcji z udziałem gwiazdora. W "Hubie ratuje Halloween" pojawiają się bowiem m.in. Kevin James, Maya Rudolph, czy Rob Schneider. Niektórzy z nich odtwarzają nawet role, w których występowali już wcześniej.

Sandler niedawno udzielił wywiadu dla Yahoo!, w którym zdradził, że powrót znanych postaci był całkowicie intencjonalny. Wyjaśnił nawet, że chciałby kiedyś stworzyć film w stylu "Avengers", w którym pojawią się wszyscy jego znani bohaterowie. Jak sam wyjaśnił:

To byłoby super. Ale nie sądzę, żebym był na to mentalnie gotowy. To się wydarzy pewnie w ciągu kolejnych 35 lat, ale w końcu do tego dorośniemy. 

Najnowszy film Adama Sandlera, czyli wspomniane "Hubie ratuje Halloween" jest już dostępny na Netfliksie.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.