Adam Sandler z nominacją do Oscara? W sieci pojawiają się takie głosy

12.09.2019 11:32
Adam Sandler z nominacją do Oscara? W sieci pojawiają się takie głosy Fot. Invision/Invision/East News

Na festiwalu filmowym w Toronto zadebiutował najnowszy film z Sandlerem w roli głównej, który nosi tytuł "Uncut Gems". Pojawiają się głosy na temat świetnego występu komediowego aktora, który być może dostanie nominację do najważniejszej filmowej nagrody.

Adam Sandler, laureat Oscara? Cóż, w 2012 roku nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek słowa: "Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump" będą prawdą. Podobnie nieprawdopodobny los może spotkać gwiazdora "Billy'ego Madisona". Wszystko dzięki filmowi "Uncut Gems", który podbija serca uczestników międzynarodowego festiwalu filmowego w Toronto.

Adam Sandler zgarnie Oscara?

"Uncut Gems" jest określany jednym z najlepszych filmów debiutujących na festiwalu w Toronto. Opinii na temat roli Adama Sandlera jest coraz więcej i możemy je znaleźć na Twitterze oraz w recenzjach krytyków i uczestników festiwalu. Wśród nich znalazła się ocena portalu The Daily Beast, która określiła jego występ najlepszym od czasów "Lewego sercowego": 

To najlepsza rola Sandlera od czasów "Lewego sercowego" Paula-Thomasa Andersona. Pod jego typową głupotą, Sandler zawsze pokazywał pewien rodzaj nerwowej energii... Dzięki temu neuroza Sandlera jest wręcz ekstremalna, ale aktor jednocześnie nie zapomina o tym, za co go pokochaliśmy, czyli swoim poczuciu humoru.

Przeczytaj także

Podobnymi opiniami podzielili się reporterzy Vanity Fair, którzy stwierdzili, że występ Adama Sandlera "definitywnie" wywoła dyskusję na temat nominacji do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę męską. W podcaście Little Gold Men pochwalono zresztą całokształt "Uncut Gems".

Sama produkcja jest komedią zbrodni, w której Sandler gra właściciela sklepu jubilerskiego, który zawsze szuka możliwości na sprzedanie swoich produktów bogatym i sławnym osobom. W filmie pojawią się również Julia Fox, Indina Menzel, LaKeith Stanfield i Noa Fisher. Gościnnie maja się pojawić również m.in. wokalista The Weeknd oraz były koszykarz Kevin Garnett. 

Niestety, w sieci wciąż nie pojawił się zwiastun "Uncut Gems", a tajemnicą jest również objęta data premiery w Polsce. W USA film zadebiutuje już 13 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: Filmy z Adamem Sandlerem. "Super tata", "Od wesela do wesela", "Duże dzieci"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.