12.09.2019 11:32

Adam Sandler z nominacją do Oscara? W sieci pojawiają się takie głosy

Na festiwalu filmowym w Toronto zadebiutował najnowszy film z Sandlerem w roli głównej, który nosi tytuł "Uncut Gems". Pojawiają się głosy na temat świetnego występu komediowego aktora, który być może dostanie nominację do najważniejszej filmowej nagrody.

Adam Sandler
foto: Invision/Invision/East News

Adam Sandler, laureat Oscara? Cóż, w 2012 roku nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek słowa: "Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump" będą prawdą. Podobnie nieprawdopodobny los może spotkać gwiazdora "Billy'ego Madisona". Wszystko dzięki filmowi "Uncut Gems", który podbija serca uczestników międzynarodowego festiwalu filmowego w Toronto.

Adam Sandler zgarnie Oscara?

"Uncut Gems" jest określany jednym z najlepszych filmów debiutujących na festiwalu w Toronto. Opinii na temat roli Adama Sandlera jest coraz więcej i możemy je znaleźć na Twitterze oraz w recenzjach krytyków i uczestników festiwalu. Wśród nich znalazła się ocena portalu The Daily Beast, która określiła jego występ najlepszym od czasów "Lewego sercowego": 

"

To najlepsza rola Sandlera od czasów "Lewego sercowego" Paula-Thomasa Andersona. Pod jego typową głupotą, Sandler zawsze pokazywał pewien rodzaj nerwowej energii... Dzięki temu neuroza Sandlera jest wręcz ekstremalna, ale aktor jednocześnie nie zapomina o tym, za co go pokochaliśmy, czyli swoim poczuciu humoru. "

Adam Sandler
Adam Sandler
Przeczytaj także Nowy film Adama Sandlera ma 100% świeżości na Rotten Tomatoes

Podobnymi opiniami podzielili się reporterzy Vanity Fair, którzy stwierdzili, że występ Adama Sandlera "definitywnie" wywoła dyskusję na temat nominacji do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę męską. W podcaście Little Gold Men pochwalono zresztą całokształt "Uncut Gems".

Sama produkcja jest komedią zbrodni, w której Sandler gra właściciela sklepu jubilerskiego, który zawsze szuka możliwości na sprzedanie swoich produktów bogatym i sławnym osobom. W filmie pojawią się również Julia Fox, Indina Menzel, LaKeith Stanfield i Noa Fisher. Gościnnie maja się pojawić również m.in. wokalista The Weeknd oraz były koszykarz Kevin Garnett. 

Niestety, w sieci wciąż nie pojawił się zwiastun "Uncut Gems", a tajemnicą jest również objęta data premiery w Polsce. W USA film zadebiutuje już 13 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: Filmy z Adamem Sandlerem. "Super tata", "Od wesela do wesela", "Duże dzieci"

Tagi: News