07.07.2020 12:51

Agent FBI skazany za morderstwo. Zwiastun thrillera „Above Suspicion” opartego na faktach. W obsadzie gwiazda „Gry o Tron”

W sieci zadebiutował zwiastun thrillera z gwiazdą „Gry o tron”, Emilią Clarke. O czym opowiada „Above Suspicion”?

Agent FBI skazany za morderstwo. Zwiastun thrillera „Above Suspicion” opartego na faktach. W obsadzie gwiazda „Gry o Tron”
fot. BOLD FILMS / Album/EAST NEWS

„Above Suspicion” to adaptacja opartej na faktach powieści Joego Sharkeya pod tym samym tytułem. Za projekt odpowiada Philip Noyce, reżyser „Salt”, „Dawcy pamięci” i głośnego „Polowania na króliki”.

Film opowiada prawdziwą historię agenta FBI wysłanego do małego miasteczka w stanie Kentucky, gdzie nie tylko poznaje młodą dziewczynę z marginesu społecznego, ale wchodzi z nią w zakazany romans. Zostaje ona jego informantką, donoszącą o wszystkim, co dzieje się w mieścinie. Wedle materiałów promujących film, była to pierwsza sprawa, w której agent FBI został oskarżony i skazany w sprawie o morderstwo.

Pedro Pascal, Indira Varma
Pedro Pascal, Indira Varma
Przeczytaj także Kolejna gwiazda "Gry o tron" ma koronawirusa. Poinformowała o swoim stanie zdrowia

„Above Suspicion” – zwiastun

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu.

„Above Suspicion” – ekipa

Za reżyserię odpowiada Philip Noyce. Za scenariusz, napisany na bazie powieści Joego Sharkeya, odpowiada natomiast Chris Gerolmo, który zasłynął skryptami do filmów „Mississippi w ogniu” z 1988, czy „Witaj w domu”, z tego samego roku. Co ciekawe – „Above Suspicion” będzie jego powrotem do świata flmu, gdyż w ostatnich latach dość mocno flirtował z produkcjami telewizyjnymi.

Przed kamerą zobaczymy natomiast Emilię Clarke, brytyjską aktorkę, najlepiej znaną z roli Daenerys Targaryen z serialu „Gra o tron”, czy występu w filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. Partneruje jej Jack Huston, znany z seriali „Boardwalk Empire” i „Fargo” oraz nowej wersji „Ben Hura”. Obok nich zobaczymy także Thorę Birch i Johnny’ego Knoxevilla, jednego z członków grupy „Jackass”, który będzie mógł zaprezentować bardziej dramatyczne umiejętności.

Foto: kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO
Foto: kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO
Przeczytaj także Emilia Clarke jako Elsa na fanowskim plakacie aktorskiej wersji "Krainy Lodu". Jak się prezentuje?

„Above Suspicion” – kiedy premiera?

Co ciekawe – film jest już dostępny na platformach streamingowych w USA. W tym momencie nie wiadomo jeszcze czy i kiedy trafi do polskich kinomanów.

Czytaj także: "Dzień świstaka" powraca w sequelu. O czym opowie produkcja? 

Czy był(a)byś zainteresowana/zainteresowany seansem filmu "Above Suspicion"?

Tagi: Film News Zwiastuny Gra o tron Emilia Clarke