Agent FBI skazany za morderstwo. Zwiastun thrillera „Above Suspicion” opartego na faktach. W obsadzie gwiazda „Gry o Tron”

07.07.2020 12:51
Agent FBI skazany za morderstwo. Zwiastun thrillera „Above Suspicion” opartego na faktach. W obsadzie gwiazda „Gry o Tron” Fot. . BOLD FILMS / Album/EAST NEWS

W sieci zadebiutował zwiastun thrillera z gwiazdą „Gry o tron”, Emilią Clarke. O czym opowiada „Above Suspicion”?

„Above Suspicion” to adaptacja opartej na faktach powieści Joego Sharkeya pod tym samym tytułem. Za projekt odpowiada Philip Noyce, reżyser „Salt”, „Dawcy pamięci” i głośnego „Polowania na króliki”.

Film opowiada prawdziwą historię agenta FBI wysłanego do małego miasteczka w stanie Kentucky, gdzie nie tylko poznaje młodą dziewczynę z marginesu społecznego, ale wchodzi z nią w zakazany romans. Zostaje ona jego informantką, donoszącą o wszystkim, co dzieje się w mieścinie. Wedle materiałów promujących film, była to pierwsza sprawa, w której agent FBI został oskarżony i skazany w sprawie o morderstwo.

Przeczytaj także

„Above Suspicion” – zwiastun

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu.

„Above Suspicion” – ekipa

Za reżyserię odpowiada Philip Noyce. Za scenariusz, napisany na bazie powieści Joego Sharkeya, odpowiada natomiast Chris Gerolmo, który zasłynął skryptami do filmów „Mississippi w ogniu” z 1988, czy „Witaj w domu”, z tego samego roku. Co ciekawe – „Above Suspicion” będzie jego powrotem do świata flmu, gdyż w ostatnich latach dość mocno flirtował z produkcjami telewizyjnymi.

Przed kamerą zobaczymy natomiast Emilię Clarke, brytyjską aktorkę, najlepiej znaną z roli Daenerys Targaryen z serialu „Gra o tron”, czy występu w filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. Partneruje jej Jack Huston, znany z seriali „Boardwalk Empire” i „Fargo” oraz nowej wersji „Ben Hura”. Obok nich zobaczymy także Thorę Birch i Johnny’ego Knoxevilla, jednego z członków grupy „Jackass”, który będzie mógł zaprezentować bardziej dramatyczne umiejętności.

Przeczytaj także

„Above Suspicion” – kiedy premiera?

Co ciekawe – film jest już dostępny na platformach streamingowych w USA. W tym momencie nie wiadomo jeszcze czy i kiedy trafi do polskich kinomanów.

Czytaj także: "Dzień świstaka" powraca w sequelu. O czym opowie produkcja? 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.