Aktor grający Cyborga w "Lidze Sprawiedliwości" zwolniony z DC. Powodem był szef firmy

14.01.2021 14:42
Aktor grający Cyborga w "Lidze Sprawiedliwości" zwolniony z DC. Powodem był szef firmy Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Ray Fisher został oficjalnie usunięty z obsady nadchodzącego filmu "The Flash". Aktor został o tym poinformowany za pośrednictwem listu, który skomentował publicznie na Twitterze.

Ray Fisher usunięty z obsady The Flash. Winowajcą ma być szef DC Comics

Ray Fisher poinformował, że Warner Bros. oficjalnie zwolniło go z roli Cyborga. Aktor opisał sytuację w liście o szefie DC Films, Walterze Hamadzie. Konflikt na linii Fisher-zarząd był dość szeroko komentowany, kiedy to aktor poprosił o przeprowadzenie śledztwa na temat zachowania Jossa Whedona na planie filmu "Justice League". To zostało przeprowadzone i według Fishera spowodowało, że został usunięty z obsady. 

Polecamy

Aktor podał, że został usunięty z obsady nadchodzącego filmu o Flashu, a Fisher stwierdził, że chce przekazać tą informację sam. Jego postać miała być sporą częścią filmu i jak sam pisze, jest rozczarowany, ponieważ nie mógł się doczekać powrotu do roli Cyborga.

Według niego winowajca jest jeden - Walter Hamada. Fisher wyjaśnił, że jego zdaniem to właśnie szef DC Films przeszkodził w śledztwie wewnętrznym i chciał się na nim zemścić:

30 grudnia 2020 roku wyjaśniłem dosadnie, że nie mogę z czystym sumieniem pracować przy żadnej produkcji z obecnym prezesem DC Films, Walterem Hamadą. Miałem dwa główne powody: po pierwsze - Walter celowo próbował pogrzebać śledztwo przy "Lidze Sprawiedliwości", aby chronić swojego przyjaciela i byłego wiceprezesa, Geoffa Johnsa. Po drugie - Walter próbował chronić siebie poprzez szerzenie dezinformacji o mnie i śledztwie w oficjalnym oświadczeniu wydanym na łamach portalu The Wrap.

Polecamy

Dodał, że Hamada powinien odpowiedzieć za swoje zachowanie w trakcie wewnętrznego śledztwa przy produkcji "Ligi Sprawiedliwości":

Oczywiście fakt, że Walter Hamada był zamieszany w śledztwo dot. "Ligi Sprawiedliwości" jest zupełnie inna od samego śledztwa. I chociaż Walter nigdy nie był czymś, na czym skupiono się podczas śledztwa, to jego niebezpieczne zachowanie w trakcie jego przeprowadzania powinno zostać jakoś ukarane.

"The Flash" ma zadebiutować w listopadzie 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.