06.05.2019 10:21

Aktor użyczający głosu Kubusiowi Puchatkowi został oskarżony o gwałt i maltretowanie zwierząt

Stephanie Cummings - była żona Jima Cummingsa, który od lat mówi za Kubusia Puchatka, oskarżyła go o molestowanie seksualne, gwałt i męczenie zwierząt.

Jim Cummings
foto: action press/Reporter

Kubuś Puchatek od 1988 roku przemawia głosem Jima Cummingsa. Niedługo może się to zmienić. Stephanie Cummings - była żona aktora oskarżyła go o napaści seksualne i dręczenie zwierząt. Cummings nie wypiera się sytuacji, który opisuje jego dawna partnerka, ale przedstawia je w zupełnie innym świetle.

Stumilowy Las
Stumilowy Las
Przeczytaj także Prawdziwy Stumilowy Las z "Kubusia Puchatka" spłonął. Co wywołało pożar?

Kubuś Puchatek - Jim Cummings oskarżony o gwałt i molestowanie seksualne

Jak podaje portal The Blast, Stephanie Cummings zgłosiła zawiadomienie na policję na swojego byłego męża, w którym oskarża go o fizyczne, seksualne i emocjonalne molestowanie, wliczając w to wielokrotne groźby śmiercią, gwałt i inne karalne czynności seksualne, do których doszło bez jej zgody. Według Stephanie Cummings jej piekło trwało od 2011 roku, kiedy para się rozwiodła. Od tej pory byłe małżeństwo nieustannie kłóciło się o opiekę nad ich dwójką dzieci. Kobieta twierdzi, że Cummings wstrzymał wypłacanie alimentów i zażądał za nie seksu. Dwie z napaści zgłosiła na policję. Według informacji z The Blast Cummings uderzył ją w pośladki i na siłę wciskał się w jej ciało na oczach i 4-letniej córki.

"

Potem podszedł do mnie od tyłu, złapał za ramie, odkręcił mnie i z całą siłą położył swoją rękę z tyłu mojej szyi i pocałował mnie, przyszpilając mnie do ściany. "

Kobieta po tym zdarzeniu czuła się upokorzona.

Cummings postanowił wytłumaczyć swoje haniebne zachowanie. Według niego cała sytuacja była pełna "żartów i śmiechów", a uderzenie w pośladki miało być jedynie delikatnym dotknięciem. Aktor twierdzi, że tylko się przytulał, "a zdarzenie było radosne". Dodał też, że jego żona jest o wiele wyższa i większa od niego i nie zgłaszała żadnych obiekcji wobec jego czynów.

Stephanie Cummings oskarżyła swojego byłego męża o gwałt, do którego doszło w 2013 roku. Ta sprawa również została zgłoszona na policję. Kobieta przy okazji opowiedziała o innych negatywnych zachowaniach Cummingsa, między innymi seksistowskich komentarzach na jej temat, rzucanych w stronę ich dzieci.

Kubuś Puchatek - Jim Cummings oskarżony o dręczenie zwierząt

To jednak nie koniec. Aktor został również oskarżony o maltretowanie zwierząt. Według byłej żony, Cummings postanowił w bestialski sposób ukarać ich psa, który oddał mocz w domu.

"

Wziął psa i wsadził go do metalowego wiadra, które postawił na zewnątrz w dzień, kiedy było ponad 37 stopni Celsjusza. Zostawił go tak na długi czas... Pies wrócił do domu ledwo żywy. "

Chociaż aktor nie odniósł się do oskarżeń o gwałt, skomentował historię z psem. Twierdzi, że było zupełnie inaczej.

"

Zdarzył się wypadek, podczas którego włożyłem wanienkę (a nie metalowy kubeł) na psa, by tymczasowo go odizolować w ramach kary za jego zachowanie, jak zasugerował nasz weterynarz i niestety zapomniałem, że pies spędził tam jakiś czas, ale oczywiście wypuściłem go. "

Według byłej żony aktora Cummings wziął miotłę i uderzył nią psa tak mocno, że strzaskał mu biodro. Zwierzak wymagał natychmiastowej operacji.

Jeśli wydarzenia opisywane przez Stephanie Cummings zostaną udowodnione, aktor prawdopodobnie straci pracę jako osoba użyczająca głosu Puchatkowi. Disney dość szybko reaguje na tego typu przypadki i kończy współpracę z osobami, które dopuszczają się niegodziwych zachowań. Jak zakończy się ta sprawa? Czy Disney będzie niebawem szukał następcy Cummingsa? Przekonamy się za jakiś czas.

>>Zobacz też: Czy Kubuś Puchatek jest dziełem szatana?<<

Tagi: News Kubuś Puchatek