Aktor z "Avengers" potwierdził, że jego postać nie pojawi się w "Endgame"

Sergiusz Kurczuk
23.04.2019 11:31
Avengers: Endgame|undefined Fot. materiały promocyjne

W filmie "Avengers: Endgame" pojawią się prawie wszystkie postacie znane z poprzednich produkcjach Marvela. Zabraknie jednak bohatera, w którego wciela się Stellan Skarsgard.

Miliony widzów na całym świecie czekają z niecierpliwością na premierę filmu "Avengers: Endgame". W filmie braci Russo pojawią się wszystkie znaczące postacie z poprzednich 21. produkcji Marvel Studios. Okazuje się jednak, że jeden z bohaterów nie wystąpi na ekranie.

Przeczytaj także

O kogo chodzi?

"Avengers: Endgame" - Erik Selvig ne pojawi się w filmie

Po premierze jednego z teaserów 4. części "Avengers" pisaliśmy, że Erik Selvig, w którego od premiery "Thora" wciela się Stellan Skarsgard dołączył do ofiar Thanosa.

Wizerunek naukowca pojawia się na ekranie osób zaginionych po pstryknięciu Szalonego Tytana. Aktor rozmawiał z portalem Metro i został zapytany, czy jego postać pojawi się w "Endgame"

Nie, nie pojawi się. Zrobiłem cztery [filmy Marvela] i chociaż mam kontrakt na pięć, do tej pory do mnie nie zadzwonili.

Ta z pozoru prozaiczna informacja dużo mówi na temat przyszłości kinowego uniwersum. Skoro Selvig nie pojawi się w "Endgame", ale ma kontrakt na jeszcze co najmniej jedną produkcję Marvel Studios, oznacza to, że bohaterowie prawdopodobnie odwrócą wydarzenia, których świadkami byliśmy w "Avengers: Infinity War". Być może naukowiec powróci w 4. części "Thora", o którym mimochodem wspomniała Tessa Thompson. Aktorka, wcielająca się w Valkyrie w jednym z wywiadów zdradziła, nie tylko, że zobaczymy kolejne przygody boga piorunów, ale również że reżyserem ponownie zostanie Taika Waititi. Na razie te doniesienia nie zostały jednak potwierdzone przez Marvel Studios. 

Istnieje też możliwość, że Skarsgard podpisał kontrakt, który nie zostanie zrealizowany. Na razie trudno jest gdybać.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Jak potoczą się losy kinowego uniwersum? Czy tytułowi bohaterowie pokonają Thanosa i odwrócą skutki jego działań? Którzy herosi polegną w walce? Przekonamy się o tym już 25 kwietnia 2019 roku, kiedy "Avengers: Endgame" wejdzie na ekrany polskich kin.

>>Zobacz też: "Avengers: Endgame" - co nowy zwiastun mówi o fabule filmu Marvela?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.