29.06.2017 12:13

Aktor z „Dzikich łowów” dołączył do obsady „Deadpoola 2”

Choć plan filmu już wystartował, to pojawiają się kolejne ogłoszenia obsadowe. Na ekranie zjawi się Julian Dennison.

Aktor z „Dzikich łowów” dołączył do obsady „Deadpoola 2”
foto: kadr z wideo

Być może jego nazwisko wiele Wam nie mówi, ale część widzów może go znać z filmu „Dzikie łowy”, pod którym podpisał się Taika Waititi, czyli reżyser „Thora: Ragnarok”. Niestety nie są znane jakiekolwiek szczegóły dotyczące postaci, w którą się wcieli. Jest za to oficjalne zdjęcie potwierdzające te doniesienia.

"

Dając Julianowi Dennisonowi gorące przyjęcie, kiedy wspólnie patrzymy w naszą piękną przyszłość. "

Nowymi twarzami w obsadzie filmu, choć już znanymi od pewnego czasu, są Zazie Beetz jako Domino, Josh Brolin w roli Cable'a Cable oraz Jack Kesy, który prawdopodobnie wcieli się w Black Toma. Na ekranie zjawią się oczywiście też starzy wyjadacze, czyli T.J. Miller (Weasel), Morena Baccarin (Vanessa), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Leslie Uggams (Blind Al) i Karan Soni (Dopinder).

Reżyserem sequela jest David Leitch, który był odpowiedzialny za pierwszą część „Johna Wicka” z 2014 roku. Zajął on miejsce Tima Millera, który poróżnił się z Ryanem Reynoldsem i ostatecznie postanowił o opuszczeniu projektu, podobnie zresztą jak Junkie XL, kompozytor. Twórcami scenariusza są, tak jak przy pierwszym „Deadpoolu”, Paul Wernick i Rhett Reese. Obraz ma zadebiutować 1 czerwca 2018 roku.

W sieci pojawiła się również fotografia pokazująca jak Josh Brolin przygotowuje się do roli Cable'a:

Co sądzisz o nowym aktorze w „Deadpoolu 2”?

Robert Skowronski
Tagi: News Deadpool