Aktor z "Pulp Fiction" przerwał bójkę kobiet i udzielił reprymendy policjantom [WIDEO]

01.07.2019 15:00
Aktor z "Pulp Fiction" przerwał bójkę kobiet i udzielił reprymendy policjantom [WIDEO] Fot. kadr z filmu Pulp Fiction

Peter Greene znany między innymi z filmu "Pulp Fiction" był świadkiem bójki dwóch kobiet. Postanowił je rozdzielić i skrytykował zachowanie policjanta obojętnego na całą sytuację.

Peter Greene być może nie kojarzy się pozytywnie przeciętnemu widzowi. Aktor wielokrotnie wcielał się w dość nieprzyjemnych bohaterów. W prawdziwym życiu potrafi jednak zachować się jak bohater. Kiedy zobaczył bójkę dwóch kobiet na nowojorskiej ulicy, od razu wkroczył do działania i postanowił przerwać walkę. Nie bał się też w dosadny sposób skomentować policjantów, którzy stali wśród gapiów i nie reagowali na to, co dzieje się na chodniku. Do sieci trafił film z tego zdarzenia.

Aktor z "Pulp Fiction" przerwał bójkę dwóch kobiet

Jedną z najsłynniejszych ról Greene'a jest postać Zeda z "Pulp Fiction" - ochroniarza, który zasłynął z dość przerażających praktyk, o czym przekonali się Butch Coolidge (Bruce Willis) i Marsellus Wallace (Ving Rhames). Aktor grał czarne charaktery również w takich filmach jak "Maska", "Liberator 2", czy "Diamentowa afera". Jednak wizerunek z dużego ekranu nie przekłada się na prawdziwe życie.

Przeczytaj także

Dowodem na tym jest szybka reakcja, którą aktor podjął, widząc bójkę dwóch kobiet. Raper R.A. the Rugged Man nagrał wideo, na którym Greene pokojowo kończy agresywną sytuację. Nagranie trafiło na kanał YouTube muzyka.

W pierwszej części dochodzi do pierwszego ataku. Agresorką jest kobieta w biało-czerwonej bluzce, która zostaje powstrzymana przez przechodniów. W następnej scenie zaczepia inną ofiarę, która nie daje sobie w kasze dmuchać i przechodzi do kontrataku. Raper opisał całą sytuację na swoim kanale.

Wyszliśmy na przerwę ze studia i poszliśmy do sklepu, kiedy ta szalona laska zaczęła na wszystkich pluć i prowokować do walki... policjanci z drogówki tylko sobie siedzieli i obserwowali sytuację, kiedy nagle jakiś sławny aktor rozdzielił je i zaczął krzyczeć na nich wszystkich, że nie zainterweniowali. Lol, Nowy Jork jest wciąż dzikim miastem! Szczerze, dziewczyna w biało-czerwonej bluzce atakowała kobiety na ulicy, plując na nie i wyrywając im włosy z głowy. Wszyscy próbowali przerwać ich walki, ale policjanci nic nie robili...

Po tym, jak aktor rozdzielił dwie kobiety, puściły mu nerwy i skrytykował policjantów, którzy nie kwapili się do interwencji.

Co jest z wami nie tak? Pozwalacie im się bić? Jesteś dorosłym mężczyzną, co jest do k*rwy z tobą nie tak?

Jak widać, w prawdziwym życiu Greene jest o wiele większym twardzielem niż w filmach, w których brał udział.

Zobacz też: Harrison Ford prawdziwym bohaterem! Aktor uratował kobietę z wypadku samochodowego

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.