Aktorka z „Gry o tron” zostanie przestraszona przez zakonnicę z „Obecności”

Robert Skowronski
02.05.2017 12:25
Aktorka z „Gry o tron” zostanie przestraszona przez zakonnicę z „Obecności” Fot. materiały prasowe

W pierwszym tygodniu maja 2017 startuje plan zdjęciowy filmu „The Nun”. Wraz z tą informacją poznaliśmy też nowe nazwisko w obsadzie.

Fani kina grozy mają na co czekać. W 2013 roku na ekrany weszła pierwsza część horroru Jamesa Wana, a zaledwie rok później otrzymaliśmy spin-off w postaci „Annabelle”. Teraz mamy do czynienia z analogiczną sytuacją. W 2016 roku dostaliśmy „Obecność 2”, które zostanie rozszerzone o „The Nun” skupiające się na postaci upiornej zakonnicy.

Film wyreżyseruje Corin Hardy. Twórca nie może się pochwalić zbyt bogatym dorobkiem, gdyż ma na koncie zaledwie jeden film, „Z lasu” z 2015 roku, a także serię teledysków dla takich muzyków, jak Ed Sheeran, The Prodigy czy John Newman. Reżyser opublikował na Twitterze co najmniej interesujące zdjęcie zdradzające, że już na dniach padnie pierwszy klaps na planie „The Nun”:

Do obsady filmu dołączyła nowa twarz. Jest nią Charlotte Hope, którą widzowie mogą kojarzyć z „Gry o tron”, gdzie wcielała się w postać Myrandy, ukochanej Ramseya. Przypominamy fragmenty serialu z jej udziałem:

Kogo zagra aktorka? Tego jeszcze nie wiemy, ale można podejrzewać, że wcieli się w postać duchowną. Akcja filmu osnuta jest wokół organizacji religijnych. Hope być może stanie się na ekranie zakonnicą. Oprócz niej w filmie zjawią się Demian Bichir jako ojciec Burke, który zostaje wysłany przez Rzym do zbadania sprawy śmierci zakonnicy. Główna rola należeć będzie do Taissy Farmigi, a Bonnie Aarons wcieli się w tytułowego demona.

James Wan jest producentem filmu oraz jego współscenarzystą. „The Nun” trafi do kin 13 lipca 2018 roku.

Zakonnica nie była obecna w scenariuszu „Obecności 2”. James Wan dodał ją zaledwie na kilka miesięcy przed tym jak film miał już wejść do kin. Sceny z jej udziałem znalazły się w dziele dopiero po zakończeniu etapu dokrętek w marcu 2016 roku, gdyż wcześniej figurowała jako rogaty demon. Postać ostatecznie stała się jednym z bardziej charakterystycznych punktów obrazu.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.