15.01.2020 14:21

Aktorka z "Kapitana Ameryki" przyznała, że zabiła swoją matkę w samoobronie

Mollie Fitzgerald została aresztowana w grudniu 2019 roku za domniemane zabójstwo swojej matki, Patricii Fitzgerald. Teraz przyznała, że zrobiła to z samoobrony.

Aktorka z "Kapitana Ameryki" przyznała, że zabiła swoją matkę w samoobronie
foto: kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie"/Disney

Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, aktorka Mollie Fitzgerald została aresztowana za morderstwo 68-letniej Patricii Fitzgerald, swojej matki. Jak podaje serwis TMZ, według nowych raportów policji, aktorka wdała się w konflikt ze swoją matką, a do jej śmierci doszło w wyniku obrony własnej. Podobno powtarzała policji, że starsza z kobiet "nacierała na nią z nożem, więc musiała się bronić". 

Aktorka zamordowała własną matkę w obronie własnej?

Później zdradziła, że najpierw rozbroiła Patricię, a dopiero potem dźgnęła ją czterokrotnie w plecy. Z innej strony są natomiast głosy TMZ, które mówią, że według autopsji to Mollie zaatakowała swoją matkę:

"

Autopsja wyjawiła, że to to Patricia Fitzgerald broniła się przed atakiem noża. Ma na dłoniach obrażenia, które wyglądają na obrażenia obronne. Jeden z ciosów prawie odciął jej kciuka. Miała też siniaki na twarzy, ustach oraz szyi. "

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie
Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie
Przeczytaj także Aktorka z "Kapitana Ameryki" aresztowana za zabójstwo własnej matki. Dźgnęła ją nożem

Co więcej, w autopsji napisano, że koroner nie odnalazł żadnych obrażeń, które sugerowałyby, by to Patricia miała w rękach narzędzie zbrodni. Domniemana morderczyni została oskarżona o świadome morderstwo i została zamknięta w Areszcie Hrabstwa Johnson. Jej kaucja wynosi 500 tysięcy dolarów. 

Jeśli Fitzgerald zostanie skazana, to grozi jej do 54 lat więzienia. Minimalna kara wynosi natomiast 12 i pół roku pozbawienia wolności. Następna rozprawa Mollie Fitzgerald odbędzie się 29 stycznia 2020 roku. 

Tagi: News Kapitan Ameryka