Aktorka z "To: Rozdział 2" jest śmiertelnie przerażona horrorem

13.08.2019 15:05
Aktorka z "To: Rozdział 2" jest śmiertelnie przerażona horrorem Fot. kadr z filmu To: Rozdział 2

Do kin wielkimi krokami zbliża się druga część adaptacji powieści "To" Stephena Kinga. Jedna z aktorek grających w filmie, jest przerażona myślą o seansie.

Pierwsza część adaptacji książki Stephena Kinga pod tytułem "To" okazała się wielkim sukcesem. Fani horrorów z całego świata czekają, żeby zobaczyć konkluzję konfrontacji Klubu Frajerów z upiornym klaunem Pennywisem. Pierwsza część filmu nie tylko przeraziła widownię, ale również młodych aktorów, którzy zagrali główną rolę. Gwiazdy filmu "To" wyznały, że Bill Skarsgård w charakteryzacji Tańczącego Klauna autentycznie wzbudzał w nich niepohamowany strach. Okazuje się, że druga część filmu Andy'ego Muschiettiego jest jeszcze straszniejsza, bo horror przeraził o wiele starszą aktorkę.

"To: Rozdział 2" - aktorka boi się filmu

W pierwszym zwiastunie nadchodzącego horroru zaprezentowano dorosłą wersję Beverly Marsh (Jessica Chastain), która po 27 latach powraca do Derry w stanie Maine, by raz na zawsze ukrócić krwawe praktyki Pennywise'a. Zapowiedź pokazuje fragment sceny, w której Bev odwiedza swoje rodzinne mieszkanie, obecnie zajęte przez starszą kobietę. Początkowo miła rozmowa szybko staje się prawdziwym koszmarem.

Joan Gregson, która wcieliła się w staruszkę, rozmawiała o swojej roli z portalem Cinemablend. Aktorka zdradziła, że na myśl o seansie "To: Rozdział 2" jest podekscytowana i zarazem bardzo przestraszona.

To mój pierwszy horror i spędziłam wspaniały czas na planie. Bardzo miło wspominam pracę z Andym i Jessicą. Naprawdę czakam na ten film i  już jestem śmiertelnie przerażona, bo wiem, że wydarzy się tam wiele rzeczy, których się boję. Jedna z moich córek odmówiła oglądania tego filmu. Boję się, że dostanę zawału podczas seansu.

Słowa Gregson nie powinny dziwić osób, które widziały zwiastuny "To: Rozdział 2". Już pierwszy trailer potrafi wywołać gęsią skórkę. Szczególnie fragment, w którym staruszka zaczyna wykonywać dziwne ruchy.

Przeczytaj także

"To: Rozdział 2" - kiedy premiera?

Akcja drugiej części rozgrywa się 27 lat później. Głowni bohaterowie dorośli i postanowili powrócić do rodzinnego miasteczka, żeby pozbyć się koszmaru z ich dzieciństwa na dobre. Nic więc dziwnego, że Pennywise będzie musiał wysilić się o wiele bardziej, bo przerażanie dorosłych to zupełnie inna bajka, niż straszenie dzieci. "To: Rozdział 2" trafi do polskich kin 6 września 2019 roku. W głównych bohaterów wcielili się James McAvoy, Jessica Chastain, Jay Ryan, Bill Hader, Isaiah Mustafa, James Ransone i Andy Bean. W obsadzie nie zabraknie jednak dziecięcych aktorów, znanych z pierwszej części - Jaedena Lieberhera, Sophię Lillis, Jeremy'ego Raya Taylora, Finna Wolfharda, Chosena Jacobsa, Jacka Dylana Grazera oraz Wyatta Oleffa. W roli Pennywise'a wystąpi oczywiście niezastąpiony Bill Skarsgård.

Przeczytaj także

Zobacz też: "To: Rozdział 2" - twórcy horroru o "manipulacjach i perwersjach" Pennywise'a

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.