Aktorka z serialu „Stranger Things” stworzyła własną kolekcję butów Converse

15.07.2019 11:48
Aktorka z serialu „Stranger Things” stworzyła własną kolekcję butów Converse Fot. . kadr z serialu Netflix "Stranger Things"

Fani marki Converse i "Stranger Things" będą zachwyceni informacją, że do sprzedaży trafiła kolekcja butów stworzona przez jedną z gwiazd serialu Netflix.

Ci, którzy uwielbiają "Stranger Things" z pewnością ucieszą się z informacji, że od niedawna na stronie oficjalnej stronie Converse dostępne są trampki stworzone przez młodziutką aktorkę z serialu. Mimo że 15-latka już od 2017 roku współpracuje z marką, teraz przyszła kolej na to, żeby dziewczyna zaprojektowała własne buty.

Millie Bobby Brown stworzyła własną kolekcję butów Converse

Okazuje się, że serialowa Jedenastka jest wielką fanką wielorybów i wszystkiego, co związane z oceanem. Dziewczyna postanowiła połączyć to z miłością do trampek i tak oto powstała kolekcja "Millie By You". Dostępne są buty przed i za kostkę. Dodatkowo klienci mogą personalizować obuwie i ozdabiać je wedle własnych upodobań.

Przeczytaj także

Dziewczyna chciała tym również podkreślić swoje zamiłowanie do mody DIY. Ceny butów rozpoczynały się od 85 dolarów i do 11 lipca kolekcja była dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych. Trampki wyprzedały się w błyskawicznym tempie i kolekcja jest na razie niedostępna. Niewykluczone jednak, że buty zaprojektowane przez Millie Bobby Brown trafią do sprzedaży na terenie Europy. Podejrzewamy, że to po prostu kwestia czasu.

Co sądzicie o trampkach zaprojektowanych przez Millie Bobby Brown?

Zobacz także: Bracia Duffer zdradzają, co czeka widzów w 4. sezonie "Stranger Things"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.