11.07.2019 13:54

Aktorka ze "Stranger Things" stworzyła wyzwanie #NeverEndingChallenge i nominuje fanów, żeby się go podjęli

#NeverEndingChallenge to urocze wyzwanie, które zalewa Instagrama. Wszystko zaczęło się od Millie Bobby Brown. Na czym polega zabawa i kto ją wymyślił?

Stranger Things Challenge
fot. kadr z serialu Netflix "Stranger Things"

UWAGA! Artykuł może zawierać spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność.

W pierwszym odcinku 3. sezonu "Stranger Things" dowiadujemy się, że Dustin poznał na obozie naukowym pewną dziewczynę. Stworzył dla niej nawet radio, Cerebro, dzięki któremu mógłby się z nią kontaktować. Podczas próby nawiązania połączenia Suzie nie odpowiada, co wystawia Dustina na drwiny ze strony przyjaciół. Nikt nie wierzy w istnienie dziewczyny bohatera. Do czasu...

"Stranger Things 3": #NeverEndingChallenge zalewa Instagrama

W ostatnim odcinku 3. sezonu, kiedy Hopper i Joyce próbują wyłączyć reaktor, żeby zamknąć przejście, Dustin razem z siostrą Lucasa siedzą przy Cerebro i instruują ich, co robić. Do przechwycenia kluczyków niezbędny jest kod do sejfu, którym jest stała Plancka. Wkrótce okazuje się, że Dustin zapomniał kodu i musi połączyć się z Suzie. Chłopak przeprasza ją, że się nie odzywał i prosi ją o pomoc. Dziewczynka jest jednak bystra i mówi, że teraz Dustin powinien jej to wynagrodzić. Część bohaterów ucieka przed Łupieżcą Umysłów. Hoppper i Joyce czekają przy sejfie. Liczy się każda sekunda. Bohater mówi swojej wybrance, że nie ma teraz czasu, że "musi ratować świat", ale w końcu się łamie... Wtedy Dustin zaczyna śpiewać utwór Limahl "Never Ending Story".

Równoległy wszechświat
Równoległy wszechświat
Przeczytaj także "Upside down" ze "Stranger Things" istnieje naprawdę? Naukowcy próbują stworzyć portal do równoległego wszechświata

Trzeba przyznać, że sytuacja jest bardzo zabawna. Po uratowaniu świata, wszyscy śmieją się z Dustina i parodiują chłopaka. 10 lipca 2019 roku Millie Bobby Brown, serialowa Jedenastka, wpadła na pomysł opublikowania filmiku, w którym udaje, że śpiewa utwór Limahl. Nagranie opatrzyła opisem:

"

Nominuję Cię do #NeverEndingChallenge "

Od tego się wszystko zaczęło. Instagram został zalany falą filmików, na którym fani odgrywają uroczą scenę z serialu.

Podejmiecie się #NeverEndingChallenge?

Ostatnie minuty finałowego odcinka 3. sezonu "Stranger Things" pozostawiają widzów z masą pytań. Hopper (prawdopodobnie) ginie, Jedenastka traci swoje moce, rodzina Byersów wyprowadza się z Hawkins, a Rosjanie nie przestają eksperymentować i ukrywają Demogorgona. Czarne charaktery wykorzystują więźniów (czy jednym z przetrzymywanych jest Hopper?) do testów nad swoimi potworami. Co jeszcze wydarzy się w 4. sezonie "Stranger Things"?

Zobacz także: Bracia Duffer zdradzają, co czeka widzów w 4. sezonie "Stranger Things"  

Tagi: Stranger Things Netflix