„Aktorska” wersja „Kubusia Puchatka”. Kto w niej wystąpi?

Sergiusz Kurczuk
30.08.2017 12:58
„Aktorska” wersja „Kubusia Puchatka”. Kto w niej wystąpi? Fot. zdjęcie z filmu

Disney idzie za ciosem i stworzy kolejną „aktorską” wersje klasycznej animacji. Tym razem na warsztat pójdzie „Kubuś Puchatek”.

W dobie ciągłych remake'ów, sequeli i rebootów nic nie powinno zdziwić. A jednak! Disney pracuje od jakiegoś czasu nad tak zwaną „aktorską” wersja przygód bohatera książeczek A.A. Milne'a. Nowa produkcja zatytułowana „Christopher Robin” wpisze się w serię odświeżonych klasycznych animacji. Do tej pory powstały już „Księga Dżungli”„Piękna i Bestia”, a w przygotowaniu są „Król Lew”„Dumbo”„Alladyn”. „Aktorskość” tych filmów polega na połączeniu animacji CGI z grą prawdziwych aktorów. W przypadku misia o małym rozumku zbyt wiele gwiazd nie zaprezentuje swojego warsztatu, jedynie, jeśli chodzi o podkładanie głosu pod postacie. Jedną z głównych ról ma grać Ewan McGregor, który wcieli się w postać tytułowego Christophera Robina. To nie kto inny, jak dorosły Krzyś - właściciel pluszowych mieszkańców Stumilowego Lasu.  

Hayley Atwell wcieli się w żonę Krzysia, który wyrósł już z głupstw i prowadzi poważne życie bez zabaw. Bronte Carmichael zobaczymy jako córkę Krzysia, natomiast Mark Gatiss wystąpi jako główny czarny charakter - szef Christophera, przez którego głowa rodziny ciągle siedzi w pracy. Jak widać, twórcy postanowili napisać ciąg dalszy przygód Puchatka, a nie jedynie odtworzyć klasyczną animację za pomocą komputerowych technologii. Co nie zmienia faktu, że zobaczymy pewnie wiele znanych scen. W filmie pojawią się również Jim Cummings, który został Puchatkiem oraz Brad Garrett w roli Kłapouchego

Jak donosi serwis Tracking Board, studio znalazło już odtwórcę Prosiaczka. W przestraszonego przyjaciela Kubusia wcieli się Nick Mohammed. Do tej pory nie wiadomo kto zagra Tygryska, Królika, Kangurzycę, Maleństwo i Sowę. Film będzie odskocznią od ostatnich remake'ów Disneya, ale należy pamiętać, że pomysł wcale nie jest taki nowatorski. W 1991 roku w podobnej konwencji przypomniano o filmie „Piotruś Pan”. Mowa oczywiście o produkcji zatytułowanej „Hook”, w której Robin Williams zagrał dorosłego Piotrusia. Peter zapomniał o Nibylandii i zatracił się w rutynie codzienności, ale w końcu odkrył dziecięcą cześć siebie i powrócił do magicznej krainy, by zmierzyć się z Kapitanem Hakiem. Data premiery „Christophera Robina” na razie nie jest znana. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.