Aktorzy Marvela nago: Sceny seksu z udziałem gwiazd Kinowego Uniwersum Marvela

29.03.2019
Aktualizacja: 25.11.2019 10:04
Aktorzy Marvela nago: Sceny seksu z udziałem gwiazd Kinowego Uniwersum Marvela Fot. Kadr z filmu "Thor: Ragnarok"

Filmy Marvel Studios stronią od scen przedstawiających miłosne uniesienia, jednak występujący w nich aktorzy mają na swoim koncie kilka pikantnych występów. Przedstawiamy sceny seksu z udziałem gwiazd Marvela.

Nagość i intymne zbliżenia nie są w kinie tematem tabu już od wielu lat. Wiele produkcji, zarówno hollywoodzkich jak i tych bardziej niszowych, chętnie raczy swoich widzów obrazami miłosnych uniesień bohaterów. Także wielu aktorów i aktorek nie ma najmniejszego problemu z występowaniem przed kamerą jak ich Matka Natura stworzyła, bo w końcu nagość to coś jak najbardziej naturalnego i ludzkiego. Jesteście ciekawi, które z gwiazd Kinowego Uniwersum Marvela mają na swoim koncie pikantne sceny seksu?

Aktorzy Marvela nago: Sceny seksu z udziałem gwiazd MCU

W filmach Marvela, rzecz jasna, nigdy nie ujrzymy roznegliżowanych superbohaterów, ani intymnych zbliżeń. Nie oznacza to jednak, że występujący w nich aktorzy stronią od tego typu występów. Przedstawiamy listę aktorów i aktorek, znanych głównie z filmów MCU, którzy mają na swoim koncie gorące sceny seksu.

Przeczytaj także

1. Chris Hemsworth

Wcielający się w postać Thora Odinsona, posągowy Chris Hemsworth swoim występem w filmie "Wyścig" udowodnił, że poza piękną facjatą i górą mięśni, ma do zaoferowania również olbrzymie pokłady charyzmy i talentu aktorskiego. Oprócz tego, zaliczył również gorącą sekwencję seksu z gwiazdą "Gry o tron", Natalie Dormer.

Serialowa Margaery Tyrell to jednak nie jedyna piękna kobieta, z którą Hemsworthowi przyszło występować przed kamerą w niedwuznacznej sytuacji. W filmie "Łowca i Królowa Lodu" mogliśmy go podziwiać u boku Jessiki Chastain.

Na koniec scena z filmu "W nowym zwierciadle: Wakacje" może nie łóżkowa, ani nie pokazująca aktora kompletnie roznegliżowanego, jednak z pewnością udowadniająca, że Chris Hemsworth ma olbrzymi dystans do siebie.

Foto: Kadr z filmu "W nowym zwierciadle: Wakacje" Fot. Foto: Kadr z filmu "W nowym zwierciadle: Wakacje"

2. Chris Evans

Chris Evans, który już na zawsze pozostanie dla nas Kapitanem Ameryką, również ma na swoim koncie znacznie bardziej odważne występy. Jednym z nich była rola w dramacie "London", gdzie zagrał u boku Jessiki Biel. Właśnie w tym filmie podziwiać możemy emocjonującą scenę seksu z jego udziałem.

Prawdopodobnie jedną z najsłynniejszych scen w dotychczasowej karierze Chrisa Evansa jest ta, w której na planie komedii "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" paraduje on... w bitej śmietanie. Trzeba przyznać, że Hemsworth nie jest jedynym Chrisem w Uniwersum Marvela, który posiada olbrzymi dystans do siebie. Zwłaszcza z uwagi na fakt, iż Evans po dziś dzień utrzymuje, że nie żałuje owego występu.

Nie należy również zapominać o występie Chrisa Evansa w komedii romantycznej "Ilu miałaś facetów?", gdzie wystąpił u boku Anny Faris - byłej żony Chrisa Pratta i pokazał widzom niemalże wszystko.

Foto: Kadr z filmu "Ilu miałaś facetów?" Fot. Foto: Kadr z filmu "Ilu miałaś facetów?"

3. Chris Pratt

Chris Pratt w 2016 roku wystąpił w popularnych filmie science fiction "Pasażerowie". Właśnie w tym filmie możemy podziwiać ostatniego z trójki Chrisów, u boku pięknej Jennifer Lawrence, w naprawdę namiętnej scenie seksu.

We wspomnianej produkcji, poza scenami seksu, Chris Pratt postanowił pochwalić się również swoim ciałem w scenie pod prysznicem.

Przed występem w "Strażnikach Galaktyki" najpopularniejszym aktorskim wcieleniem Chrisa Pratta była jego rola w serialu "Parks and Recreation". W 2 sezonie owej produkcji, bohater odgrywany przez Chrisa postanowił pojawić się w drzwiach swojej byłej dziewczyny odziany jedynie w bukiet kwiatów.

Foto: Kadr z wideo/WatchMojo Fot. Foto: Kadr z wideo/WatchMojo

4. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson, wcielająca się w postać Natashy Romanoff aka Czarnej Wdowy, powszechnie uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Nic zatem dziwnego, że wielu filmowców postanawia wykorzystać wdzięki aktorki w swoich filmach. W produkcji zatytułowanej "Kobiety pragną bardziej" Scarlett Johansson wystąpiła w niezwykle namiętnej scenie seksu, u boku Bradleya Coopera (który, jak warto zaznaczyć, w Uniwersum Marvela udziela głosu szopowi Rocketowi).

W innym filmie, zatytułowanym "Pod skórą" Scarlett Johansson nie bierze udziału w żadnej miłosnej scenie, jednak wielokrotnie prezentuje na ekranie swoje wdzięki, występując zupełnie nago.

Foto: Kadr z filmu "Pod skórą" Fot. Foto: Kadr z filmu "Pod skórą"

5. Tom Hiddleston

W gotyckim horrorze zatytułowanym "Crimson Peak. Wzgórze Krwi" Tom Hiddleston i Mia Wasikowska wcielają się w młode małżeństwo, które zaraz po zaślubinach dzieli ze sobą łoże w namiętnej scenie seksu.

Innym filmem, w którym podziwiać możemy odtwórcę roli Lokiego jest "Głębokie błękitne morze", gdzie aktor wciela się w postać kochanka zamężnej kobiety, granej przez Rachel Weisz. Kochankowie raczą nas na ekranie bardzo intymną i zmysłową sceną miłosną.

Jak się okazuje Tom Hiddleson, tak samo jak jego koledzy z planu "Avengers", nie ma nic przeciwko paradowaniu nago przez kamerą. Udowodnił to swoim występem w surrealistycznym dziele zatytułowanym "High-Rise".

Zobacz też: >> Top 10 filmów, w których aktorzy uprawiali prawdziwy seks <<

6. Elizabeth Olsen

Najmłodsza z sióstr Olsen, w filmach Marvela wcielająca się w postać Wandy Maximoff (znanej inaczej jako Scarlet Witch), w ciągu swojej krótkiej kariery zdążyła wziąć udział w całkiem pokaźnej ilości erotycznych scen. Jedną z nich, w filmie "I Saw The Light. Historia Hanka Williamsa", dzieliła ze wspomnianym wcześniej Tomem Hiddlestonem.

Inną, znacznie odważniejszą sceną seksu z udziałem pięknej Elizabeth, była scena z filmu "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa". Młodziutka aktorka pokazała się w filmie całkowicie nago, a co ciekawe, tu również towarzyszył jej kolega z planu "Avengers", tym razem wcielający się w rolę Thanosa, Josh Brolin.

Foto: Kadr z filmu "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa" Fot. Foto: Kadr z filmu "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa"

7. Sebastian Stan

Gdybyśmy mieli przydzielić nagrodę w kategorii "najdziwniejsza scena seksu", statuetka bez wątpienia powędrowałaby w ręce Sebastiana Stana. Aktor, znany głównie z roli Bucky'ego Barnesa w Kinowym Uniwersum Marvela, ma na swoim koncie co najmniej intrygującą scenę seksu, nagraną na potrzeby filmu "The Bronze". Zobaczcie sami:

Co więcej, roznegliżowanego Zimowego Żołnierza podziwiać będziemy mogli również w filmie "Monday", w którym towarzyszyć mu będzie Denise Gough.

Sebastian Stan i Denise Gough na planie filmu "Monday", foto: imp/FlightPhotoAgency Fot. Sebastian Stan i Denise Gough na planie filmu "Monday", foto: imp/FlightPhotoAgency

Jeśli interesuje was temat aktorów występujących w Kinowym Uniwersum Marvela, zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami traktującymi o najlepszych rolach Chrisa Hemswortha, Brie Larson oraz Scarlett Johansson.

Zobacz też: >> Top 10 najostrzejszych scen seksu w polskich filmach <<

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.