30.05.2018
Aktualizacja: 22.01.2020 12:57

TOP 10: Aktorzy, którzy się nie starzeją

Któż z nas nie chciałby być wiecznie piękny i młody? Niestety, dar młodego wyglądu mimo upływających lat dany jest tylko nielicznym. Jacy aktorzy zdają się w ogóle nie starzeć? Przed Wami 10 wiecznie młodych gwiazd kina. 

Brad Pitt, Robert Downey Jr., Tom Cruise
foto: Stephen Lovekin/REX/Shutterstock/EAST NEWS; John Salangsang/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Steven Ferdman/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Niektórzy z nich debiutowali jeszcze w latach 80., kiedy dzisiejszych trzydziestolatków nie było jeszcze na świecie. A mimo to wyglądają dziś tak, jakby sami wciąż mieli po 30 lat. Aktorzy tacy, jak Tom Cruise, Brad Pitt czy Robert Downey Jr. zaskakują swoim młodym wyglądem, mimo, że każdy z nich przekroczył już pięćdziesiątkę (!). Niektórzy powiedzą, że to za sprawą medykamentów i kosmetyków, na jakie mogą pozwolić sobie gwiazdy Hollywood, braku przyziemnych stresów czy specjalistów od makijażu i stylizacji. Być może. Jednak bez odpowiednich genów nie pomogłyby nawet najlepsze preparaty. Którzy wśród hollywoodzkich gwiazdorów w ogóle się nie starzeją? 

TOP 10: Wiecznie młodzi aktorzy

Czy to możliwe, że Jared Leto, grając 18 lat temu w „Requiem dla snu”, wyglądał niemal tak samo jak dziś? I że Paul Rudd nie zmienił się od czasu, gdy pojawił się w „Przyjaciołach” na początku XXI wieku? Możecie to sprawdzić w poniższej galerii zdjęć wiecznie młodych aktorów.

Jeśli spodobała Wam się powyższa galeria, możecie też sprawdzić, jak zaczynali karierę najsłynniejsi aktorzy młodego pokolenia.

Natalia Hluzow
Tagi: Will Smith Tom Criuse Jared Leto Robert Downey Jr. Brad Pitt Edward Norton