Al Pacino dołączył do obsady nowego filmu Tarantino! Nie zagra Samuel L. Jackson

Natalia Hluzow
08.06.2018 10:43
Al Pacino dołączył do obsady nowego filmu Tarantino! Nie zagra Samuel L. Jackson Fot. Andrew H. Walker/REX/Shutterstock/EAST NEWS; FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Najnowszy film Quentina Tarantino zapowiada się coraz lepiej. Do gwiazdorskiej obsady „Once Upon A Time in Hollywood” dołączył Al Pacino. Niestety, mimo zapowiedzi, zabraknie w niej Samuela L. Jacksona.

Obsada „Once Upon A Time in Hollywood” rozrasta się w zawrotnym tempie i ciągle wzbogaca się o kolejne, słynne nazwiska. Dzień po pojawieniu się informacji o tym, że w nowym filmie Tarantino wystąpi plejada gwiazd telewizji, świat obiegła wieść, że kolejnym nabytkiem reżysera jest sam Al Pacino. 

Al Pacino w „Once Upon A Time in Hollywood”. Kogo zagra?

Wieść o tym, że Quentin Tarantino chciałby zaangażować Ala Pacino do swojego nowego filmu pojawiła się już w styczniu, kiedy ogłoszono, że główną rolę w „Once Upon A Time in Hollywood” zagra Leonardo DiCaprio. Jak widać, w przypadku Tarantino chcieć znaczy móc i już 7 czerwca 2018 ogłoszono, że żywa legendarna amerykańskiego kina dołączy do DiCaprio, Pitta i Robbie w najnowszym filmie reżysera „Bękartów wojny”. 

Filmowy Scarface i Michael Corleone tym razem nie będzie jednak wpisywał się w swoje mafijno-gangsterskie emploi. Jak podaje magazyn Variety, Pacino wcieli się w postać Marvina Shwarza, agenta głównego bohatera filmu - Ricka Daltona.

pacino dicaprio Fot. foto: Allocca/Starpix/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Samuel L. Jackson nie zagra w nowym filmie Tarantino

Niestety, wraz z radosną nowiną na temat Ala Pacino, pojawiła się też informacja, która z pewnością zasmuci wszystkich fanów „Pulp Fiction”, „Django” i „Nienawistnej ósemki”. Choć wszyscy brali za pewnik to, że stały współpracownik Tarantino pojawi się również w jego najnowszym filmie, Samuel L. Jackson zdementował te pogłoski. Zapytany w rozmowie z Cinema Blend, czy wystąpi w „Once Upon A Time in Hollywood”, odpowiedział:

Nie. Pracuję nad Captain Marvel. Jestem odizolowany. Nie mam pojęcia - po prostu nie dostałem od niego żadnej wiadomości.

Wypowiedź ta nie jest być może definitywna i pozostawia otwartą furtkę dla Tarantino, który zawsze może jeszcze zadzwonić do swojego starego znajomego, jednak nie należy nastawiać się na zbyt wiele. Jak wiemy, praca nad filmami MCU należy do angażujących zajęć, więc jest raczej mało prawdopodobne, że Samuel L. Jackson aka Nick Fury znajdzie czas na inne role.

jackson tarantino Fot. foto: AP/FOTOLINK/EAST NEWS

Pamiętajmy jednak, że na otarcie łez związanych z brakiem Samuela L. Jacksona w filmie Tarantino, mamy wciąż Leonardo DiCaprio, Brada Pitta, Margot Robbie, Burta Reynoldsa, Tima Rotha, Michaela Madsena, Damiana Lewisa, Luke'a Perry'ego, Emile'a Hirscha, Dakotę Fanning, Cliftona Collinsa Jr, Keitha Jeffersona i Nicholasa Hammonda.

„Once Upon A Time in Hollywood” - kiedy premiera?

Najnowszy film Quentina Tarantino będzie opowiadał o Los Angeles u schyłku lat 60., kiedy kultura hippisowska zapanowała nad Ameryką. Rick Dalton grany przez Leonarda DiCaprio będzie przebrzmiałą gwiazdą westernowego serialu „Bounty Law”,  która marząc o kinowej karierze, decyduje się wyjechać do Włoch po tym, jak hipisi zmienili Hollywood nie do poznania. Towarzyszyć mu będzie jego kumpel i dubler o podobnych aspiracjach - Cliff Booth grany przez Brada Pitta. Tragiczna śmierć sąsiadki Daltona, Sharon Tate (Margot Robbie), odciśnie jednak wielkie piętno na życiu aktora i wpłynie na jego plany. W filmie pojawią się też inne autentyczne postaci: aktor Steve McQueen (Damian Lewis), członkini sekty Mansona - Lynette „Squeaky” Fromme (Dakota Fanning), fryzjer gwiazd i przyjaciel Sharon Tate - Jay Sebring (Emile Hirsch), aktor i reżyser Sam Wanamaker (Nicolas Hammond), George Spahn (Burt Reynolds) oraz Roman Polański i Charles Manson. Wciąż czekamy jeszcze na wieści, który polski aktor wcieli się w Romana Polańskiego oraz czy Charlesa Mansona zagra Jared Leto.

Zdjęcia do „Once Upon A Time in Hollywood” rozpoczną się latem 2018 roku. Premiera filmu odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku, a więc na 50. rocznicę śmierci Sharon Tate. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.