12.03.2019 15:01

"Aladyn" będzie jednak niezłym filmem? Zobaczcie 2. oficjalny zwiastun produkcji

Disney opublikował pełnoprawną zapowiedź nadchodzącego "Aladyna", czyli aktorskiej wersji klasycznej bajki, w której główną rolę gra Will Smith. Zobaczcie wideo.

Aladyn 2019
foto: kadr z wideo

W połowie marca 2019 roku do sieci trafił zwiastun "Aladyna", w którym po raz pierwszy pokazano coś więcej niż krajobrazy i samego Dżinna. Ten co prawda wciąż jest obecny (i nawet wygląda dużo lepiej, niż niebieska abominacja, którą widzieliśmy w poprzednich materiałach) - ale tym razem skupiamy się również na tytułowym bohaterze, widzimy jego interakcje z Dżasminą, a także poznajemy głównego antagonistę, czyli Dżafara. 

Aladyn - oficjalny zwiastun filmu

Oprócz tego w tle słyszymy wielki przebój pochodzący z tego filmu, czyli "Wspaniały świat", który słyszymy podczas lotu dywanem Aladyna i Dżasminy. A co oprócz tego? Cóż, nie będziemy wam psuli zabawy - zobaczcie sami:

Film będzie podążał ścieżką fabularną wydeptaną przez oryginalną animację z początków lat 90. Aladyn jest złodziejem, który poznaje złego czarnoksiężnika Dżafara. Ten obiecuje mu nagrody w zamian za magiczną lampę, znajdującą się w Jaskini Cudów. Młody złodziejaszek postanawia zatrzymać przedmiot i wykorzystuje zaklętego w lampie Dżinna do swoich celów - do nich należy m.in. uwiedzenie księżniczki Dżasminy. Krótko mówiąc - jeżeli oglądaliście bajkę z 1991 roku, to wiecie doskonale, co się wydarzy w "Aladynie" Guya Ritchie'ego. 

Thanos (Avengers: Infinity War) i Dżin (Aladyn)
Thanos (Avengers: Infinity War) i Dżin (Aladyn)
Przeczytaj także Thanos czy Dżin z "Aladyna"? Kto jest najpotężniejszą istotą we wszechświecie?

Aladyn - kiedy premiera?

"Aladyn" zadebiutuje w polskich kinach już 24 maja 2019 roku. W lipcu 2019 roku zobaczymy natomiast "Króla Lwa", czyli kolejną "unowocześnioną" wersję bajki Disneya. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Aladyn Disney