"Aladyn" będzie jednak niezłym filmem? Zobaczcie 2. oficjalny zwiastun produkcji

Kamil Kacperski
12.03.2019 15:01
"Aladyn" będzie jednak niezłym filmem? Zobaczcie 2. oficjalny zwiastun produkcji Fot. kadr z wideo

Disney opublikował pełnoprawną zapowiedź nadchodzącego "Aladyna", czyli aktorskiej wersji klasycznej bajki, w której główną rolę gra Will Smith. Zobaczcie wideo.

W połowie marca 2019 roku do sieci trafił zwiastun "Aladyna", w którym po raz pierwszy pokazano coś więcej niż krajobrazy i samego Dżinna. Ten co prawda wciąż jest obecny (i nawet wygląda dużo lepiej, niż niebieska abominacja, którą widzieliśmy w poprzednich materiałach) - ale tym razem skupiamy się również na tytułowym bohaterze, widzimy jego interakcje z Dżasminą, a także poznajemy głównego antagonistę, czyli Dżafara. 

Aladyn - oficjalny zwiastun filmu

Oprócz tego w tle słyszymy wielki przebój pochodzący z tego filmu, czyli "Wspaniały świat", który słyszymy podczas lotu dywanem Aladyna i Dżasminy. A co oprócz tego? Cóż, nie będziemy wam psuli zabawy - zobaczcie sami:

Film będzie podążał ścieżką fabularną wydeptaną przez oryginalną animację z początków lat 90. Aladyn jest złodziejem, który poznaje złego czarnoksiężnika Dżafara. Ten obiecuje mu nagrody w zamian za magiczną lampę, znajdującą się w Jaskini Cudów. Młody złodziejaszek postanawia zatrzymać przedmiot i wykorzystuje zaklętego w lampie Dżinna do swoich celów - do nich należy m.in. uwiedzenie księżniczki Dżasminy. Krótko mówiąc - jeżeli oglądaliście bajkę z 1991 roku, to wiecie doskonale, co się wydarzy w "Aladynie" Guya Ritchie'ego. 

Przeczytaj także

Aladyn - kiedy premiera?

"Aladyn" zadebiutuje w polskich kinach już 24 maja 2019 roku. W lipcu 2019 roku zobaczymy natomiast "Króla Lwa", czyli kolejną "unowocześnioną" wersję bajki Disneya. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.