Amber Heard była praktycznie zwolniona z "Aquamana 2". Szef Warnera skrytykował aktorkę

25.05.2022 16:02
Amber Heard była praktycznie zwolniona z "Aquamana 2". Szef Warnera skrytykował aktorkę Fot. Pool AFP/Associated Press/East News

Rozprawy między Amber Heard i Johnnym Deppem ciąg dalszy. Na temat jej roli w "Aquamanie 2" było już dużo doniesień, plotek i wyjaśnień, a teraz głos zabrał szef Warner Bros. Walter Hamada.

Aquaman 2 - Amber Heard prawie straciła rolę w filmie

Końca batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard nadal nie widać. Jak pewnie wiecie, oskarżyciel Depp wniósł o zniesławienie ze strony Heard i aktor domaga się 50 milionów dolarów zadośćuczynienia ze strony swojej byłej żony. W trakcie tego całego cyrku dowiedzieliśmy się o incydentach kałowych, uzależnieniach od różnych środków odurzających, stratach pracy ze względu na głośne sprzeczki z przeszłości i przy okazji pośmialiśmy się z prawników Amber Heard. 

Polecamy

Proces nadal trwa i od kilku tygodni broni się Amber Heard. W trakcie jednego z przesłuchań sprawa ponownie wróciła do filmu "Aquaman 2", w którym Amber Heard oczywiście miała wziąć udział i z jej słów wynika, że nadal jest członkinią obsady.

To nie było jednak przesądzone i w sprawie zeznał szef Warner Bros. Walter Hamada. Ten nagrał wcześniej wideo, w którym opowiedział o procesie tworzenia "Aquamana 2", opowiadając przy okazji, że firma nie brała pod uwagę za bardzo jej batalii sądowych, tylko raczej skupiło się na wspominanych wcześniej problemach z chemią:

Wiesz, kiedy to widzisz - po prostu nie było w tym chemii. Dobry montażysta i utalentowany filmowiec potrafią wybrać odpowiednie ujęcia i dobre momenty.

Polecamy

Kiedy prawnik Heard zasugerował Hamadzie, że to chyba normalny proces tworzenia filmu, ten odpowiedział krytycznie:

Tak, ale czasami jest nieco łatwiej, niż w tym przypadku. Próby ulepszenia chemii między Heard a Momoą okazały się trudniejsze, niż przypuszczaliśmy, ale summa summarum produkt końcowy działa.

Hamada wyjaśnił też, że były dyskusje na temat tego, żeby znaleźć kogoś, kto ma więcej "naturalnej chemii" z Momoą, ale w końcu w roli pozostała Heard. Szef Warnera szybko wyjaśnił też, że firma nigdy nie planowała podnieść jej stawki za kontynuację, ale ta decyzja nie była podyktowana żadnymi procesami sądowymi, ani słowami Deppa, czy Waldmana (jednego z adwokatów gwiazdora).

Przyznał natomiast, że Momoa renegocjował swoją umowę, a także dodał, że rola Heard została ograniczona już w 2018 roku, kiedy powstał pierwszy scenariusz do "Aquamana 2".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.