Amber Heard twierdzi, że przez proces przeciwko Johnny'emu Deppowi wycięto jej sceny z "Aquamana 2"

19.05.2022 13:52
Amber Heard twierdzi, że przez proces przeciwko Johnny'emu Deppowi wycięto jej sceny z "Aquamana 2" Fot. STEVE HELBER/AFP/East News

Od ponad miesiąca trwa kolejna batalia sądowa między Amber Heard a Johnnym Deppem. W "rozprawie dekady" wyjawiono już, że Heard prawie straciła rolę w "Aquamanie 2". Na tym się jednak nie skończyło, bo podobno jej rola i tak została znacznie zmniejszona.

Aquaman 2 - Amber Heard stwierdziła, że zmniejszono jej rolę przez proces przeciwko Deppowi

Końca batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard nadal nie widać. Jeżeli przez ostatni miesiąc nie śledziliście mediów, to mówiąc krótko: oskarżyciel Depp wniósł o zniesławienie ze strony Heard. W trakcie tego całego cyrku dowiedzieliśmy się o incydentach kałowych, uzależnieniach od różnych środków odurzających, stratach pracy ze względu na głośne sprzeczki z przeszłości i przy okazji pośmialiśmy się z prawników Amber Heard.

Polecamy

Proces nadal trwa i od kilku tygodni broni się Amber Heard. W trakcie jednego z przesłuchań sprawa ponownie wróciła do filmu "Aquaman 2", w którym Amber Heard oczywiście miała wziąć udział i z jej słów wynika, że nadal (według jej wiedzy) jest członkini obsady.

Aktorka wyznała jednak, że podobno w ciągu ostatnich kilku miesięcy jej rola była stopniowo coraz mniejsza i mniejsza. Jak czytamy w transkrypcji z procesu:

Byłam w "Aquamanie 2". Walczyłam bardzo mocno o tę rolę. Miałam problem, bo nie chcieli mnie początkowo w tym filmie. Moja rola została bardzo ograniczona. Otrzymałam scenariusz. Następnie otrzymałam nowe wersje scenariusza, w której wycięto sceny akcji z moim udziałem. Po prostu zabrali mi dużą część scen. Naprawdę dużą.

Polecamy

Aktorka już w 2018 roku wtedy wyjawiła, że straciła kontrakt ze znaną globalną marką modową i została wyrzucona z innej roli (detali nie podano) - podobnie miało być z "Aquamanem" i wówczas jeszcze "Ligą Sprawiedliwości". 

Na temat sprawy już jakiś czas temu zeznał m.in. szef DC Films, Walter Hamada. Ten wyjaśnił, że pierwotnie nie przedłużono z nią kontraktu na "Aquamana 2" z powodu "problemów z chemią między nią a Jasonem Momoą". W zeznaniach Heard stwierdziła, że "walczyła o rolę" i ultymatywnie otrzymała ją ponownie.

Na ten moment "Aquaman 2" ma zadebiutować w kinach 17 marca 2023 roku, więc twórcy mają jeszcze naprawdę dużo czasu, żeby wprowadzić do produkcji zmiany personalne. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.