Amber Heard twierdzi, że wynik rozprawy przeciwko Deppowi powinien zostać "wyrzucony przez okno"

05.07.2022 10:23
Amber Heard twierdzi, że wynik rozprawy przeciwko Deppowi powinien zostać "wyrzucony przez okno" Fot. Pool Reuters/Associated Press/East News

W jednym z najbardziej spodziewanych ruchów w historii rozpraw sądowych, Amber Heard i jej prawnicy postanowili złożyć apelację dotyczącą werdyktu w sprawie przeciwko jej byłemu mężowi, Johnny'emu Deppowi.

Saga Depp v Heard nadal trwa - aktorka złożyła apelację

Zaledwie miesiąc po ogłoszeniu werdyktu w rozprawie między Deppem a Heard, były gwiazdor "Piratów z Karaibów" musi się szykować do kolejnej rundy bitwy prawnej - jak podaje bowiem Deadline, aktorka znana z "Aquamana" zapowiada apelację.

Polecamy

Jak czytamy w memorandum, które wpłynęło do sądu okręgowego w Wirginii, gdzie odbywała się rozprawa:

Ze wszystkich powodów napisanych powyżej, a także poniżej, panna Heard prosi sąd o odwołanie wyniku rozprawy przeciwko pannie Heard, unieważnienie pozwu lub ponowne przeprowadzenie rozprawy sądowej.

Niemalże od początku było wiadomo, że niezależnie od werdyktu sprawy, druga strona będzie się odwoływała od wyniku - prawnicy Heard dość szybko zareagowali na niepomyślny przebieg przesłuchań i jeszcze przed ogłoszeniem werdyktu (1 czerwca) złożyli kontr pozew opiewający na 100 milionów dolarów. 

Polecamy

Co ciekawe, Heard i jej prawnicy w memorandum postanowili zaatakować ławę przysięgłych:

Panna Heard prosi również sąd o przeprowadzenie śledztwa w sprawie potencjalnych błędów popełnionych przez ławników, a następnie podjęcie odpowiednich kroków w zależności od wyniku wspomnianego śledztwa.

43-stronnicowy dokument wymierzony w ławę przysięgłych to dość agresywna zagrywka ze strony Heard i jej prawników, ale z drugiej strony łapią się chyba czego tylko mogą. Na razie Depp i jego reprezentanci nie skomentowali obrotu sprawy w żaden sposób. Krótko mówiąc, cyrku medialnego w tej sprawie jeszcze nie koniec. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.