Ana De Armas zagra w damskiej wersji Johna Wicka. O czym opowie "Ballerina"?

29.10.2021 11:24
Ana De Armas zagra w damskiej wersji Johna Wicka. O czym opowie "Ballerina"? Fot. Invision/Invision/East News

Świat Johna Wicka się powiększa. Twórcy zamierzają zrealizować damski spin-off serii o tytule "Ballerina". Główną rolę w produkcji może zagrać Ana De Armas.

Ana De Armas zagra damskiego Johna Wicka? Powstaje film Ballerina

"John Wick" doczekał się już trylogii, niedawno zakończono zdjęcia do 4. odsłony, a seria nadal nie zwalnia. Wręcz przeciwnie - jak podaje Deadline, Lionsgate zamierza zrealizować pierwszy filmowy spin-off franczyzy, w którym główną rolę zagra kobieta. Produkcja ma nosić tytuł "Ballerina" i według portalu, twórcy negocjują z gwiazdą "Na noże", "Blade Runnera 2049" i ostatniego Bonda, Aną De Armas. 

Polecamy

Sama produkcja ma opowiedzieć o młodej zabójczyni. Ta postanawia zemścić się na ludziach, którzy zamordowali jej całą rodzinę. Co ciekawe, postać zadebiutowała już w serii - w "Johnie Wicku 3" widzieliśmy bowiem balerinę, która trenowała do swojego przyszłego zawodu. 

To właśnie "dorosłą" wersję tej postaci miałaby zagrać Ana De Armas.

Reżyserem nadchodzącego spin-offu będzie Len Wiseman (seria "Underworld), natomiast scenariusz popełnił Shay Hatten, który współpracował z Zackiem Snyderem przy "Armii umarłych", a także napisał "Johna Wicka 3".

Polecamy

Producentami filmu są Basil Iwanyk, Erica Lee oraz Chad Stahelski (reżyser kilku filmów z serii "John Wick"). Budżet ma wynosić 50-80 milionów dolarów, natomiast trwają dyskusje, czy w filmie gościnnie na moment pojawi się Keanu Reeves w roli Wicka.

Data premiery "Balleriny" pozostaje nieznana. Wiemy natomiast, że "John Wick 4" pojawi się w kinach w maju 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.