Analna teoria dotycząca "Avengers: Endgame" - Ant-Man udusi Thanosa odbytem?

Sergiusz Kurczuk
05.04.2019 14:44
Analna teoria dotycząca "Avengers: Endgame" - Ant-Man udusi Thanosa odbytem? Fot. kadry z filmów CaptainAmerica: Civil War i Avengers: Infinity War

Najbardziej kuriozalna teoria związana z "Avengers: Endgame" weszła na nowy poziom. Według niej, Ant-Man powiększy się i pokona Thanosa swoim odbytem.

Film "Avengers: Endgame" jest owiany tajemnicą. Fani filmów Marvel Studios od prawie 12 miesięcy zastanawiają się, jak Avengers przywrócą do życia poległych herosów i pokonają Thanosa. W ciągu minionego roku pojawiło się mnóstwo teorii dotyczących nadchodzącego filmu w reżyserii braci Russo. Nie wszystkie są jednak poważne. Ostatnimi czasy dość dużą popularnością zaczął się cieszyć domysł zwany "Thanus Theory". Według tej absurdalnej teorii, nieobecny podczas pierwszej potyczki z Szalonym Tytanem Ant-Man wejdzie do odbytu Thanosa i powiększy swój rozmiar, rozrywając kosmitę na strzępy. Zwolennicy analnych spekulacji postanowili zmodyfikować nieco oryginalny pomysł.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - "Thanus Theory" 2.0

Chociaż "Thanus Theory" brzmi idiotycznie, ma całkiem dużo sensu. Oczywiście Scott Lang musiałby się wykazać wielką odwagą i przemóc się w dość obleśnej misji. Z tego powodu fani MCU zaczęli kombinować, jak wykorzystać moce Ant-Mana do pokonania Thanosa, jednocześnie oszczędzając mu wizyty w anusie Thanosa. Wpadli na genialny pomysł, odwracając nieco sytuację, zaproponowaną przez pomysłodawcę teorii. Autorzy profilu na Instagramie o nazwie Marveltruefacts wrzucili mem, prezentujący nową wersję "Thanus Theory".

Co jeśli... zamiast zmniejszać się i wchodzić do du*py Thanosa, Ant-Man urośnie do ogromnych rozmiarów i wsadzi sobie Thanosa do własnej du*y, tym samym go dusząc?

Jak widać, odbytu w walce z Thanosem można użyć na co najmniej na dwa sposoby.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Czy Scott Lang zdecyduje się na jedno z dostępnych posunięć? Raczej nie, chociaż nie wykluczone, że w jednym z dialogów z filmu pojawi się nawiązanie do analnej teorii fanów. Jak Avengers pokonają Szalonego Tytana? Przekonamy się już 25 kwietnia 2019 roku, kiedy "Avnegers: Edngame" wejdzie na ekrany polskich kin.

>>Zobacz też: Kiedy zacząć oglądać filmy Marvela, żeby odświeżyć sobie losy superbohaterów przed premierą "Avengers: Endgame"?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.