Andrew Garfield przoduje gwiazdorskiej obsadzie musicalu Netflix od twórcy Hamiltona. Zobaczcie zwiastun!

05.10.2021 10:41
Andrew Garfield przoduje gwiazdorskiej obsadzie musicalu Netflix od twórcy Hamiltona. Zobaczcie zwiastun! Fot. materiały prasowe/MACALL POLAY/NETFLIX

W sieci pojawił się zwiastun filmu "tick, tick... BOOM!" 

Oto zwiastun nowego musicalu twórcy Hamiltona z Andrew Garfieldem w roli głównej

Andrew Garfield już niebawem zaprezentuje światu nowe talenty. Razem z Vanessą Hudgens wystąpi w musicalu "tick, tick...BOOM!", którego reżyserem jest Lin-Manuel Miranda. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

Polecamy

Lin-Manuel Miranda to prawdziwy człowiek orkiestra, który dał światu jeden z najsłynniejszych współczesnych musicali. Po ogromnym sukcesie "Hamiltona", artysta przygotował dla fanów kolejny muzyczny film. Tym razem pełni role reżysera i producenta, zaś główną gwiazdą uczynił Andrew Garfielda.

Poniżej zobaczycie zwiastun filmu "tick, tick... BOOM!":

Akcja filmu, podobnie jak jego scenicznego pierwowzoru, toczy się w 1990 roku i opowiada historię Jona, ambitnego kompozytora teatralnego, który pracuje jako kelner w Nowym Jorku i jednocześnie pisze "Superbię". To sztuka, która ma być następnym wybitnym amerykańskim musicalem i przyniesie mu rozgłos. Mężczyzna odczuwa również presję ze strony swojej dziewczyny Susan, która jest zmęczona ciągłym odkładaniem życiowych planów z powodu aspiracji zawodowych Jona.

Polecamy

W międzyczasie jego najlepszy przyjaciel i współlokator - Michael - porzuca swoje twórcze aspiracje, rozpoczyna dobrze płatną pracę w branży reklamowej na Madison Avenue i planuje wyprowadzkę. Gdy Jon zbliża się do swoich trzydziestych urodzin, ogarnia go coraz większy niepokój - zastanawia się, czy jego marzenie jest warte swojej ceny.

Główną rolę w filmie Lin-Manuela Mirandy zagra Andrew Garfield, gwiazda filmów "Milczenie", "Przełęcz ocalonych" i filmowy Spider-Man z lat 2012-2014. Rola w "tick, tick... BOOM!" będzie pierwszym musicalowym występem w jego karierze. Na ekranie będą mu towarzyszyli Alexandra Shipp, Vanessa Hudgens, Robin de Jesus, Joshua Henry i Bradley Whitford.

Produkcja zadebiutuje na Netflix już 19 listopada 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.