13.07.2017 10:31

Andrzej Duda i zemsta Bronisława, czyli parodia „Piratów z Karaibów”

W przeróbce zwiastuna „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara” Andrzej Duda stał się Jackiem Sparrowem, zaś żądnym odwetu tytułowym hiszpańskim żeglarzem jest Bronisław Komorowski. Sprawdźcie.

Andrzej Duda i zemsta Bronisława, czyli parodia „Piratów z Karaibów”
foto: kadr z wideo

Obecny prezydent Polski to człowiek wielu talentów. Andrzej Duda świetnie czuje się w repertuarze Imagine Dragons i nie ma dla niego misji niemożliwej, bo poza murami Pałacu Prezydenckiego działa na rzecz brytyjskiego wywiadu jako agent 007. Z takim wachlarzem umiejętności i doświadczeniem przemierzanie światowych wód to dla mościwie nam panującego bułka z masłem.

Problem w tym, że będzie się on musiał zmierzyć z niebezpiecznym Kapitanem Bronisławem, który dołoży wszelkich starań, żeby tylko zgładzić Andrzeja. Nic dziwnego, jest on wszak przepełniony „bUlem” po zostaniu zdetronizowanym.

W wideo pojawiają się jeszcze Jarosław Kaczyński, Ewa Kopacz czy Beata Szydło. To najgorętsza premiera tej kadencji. Bezwzględną większością głosów przegłosowano pomysł wprowadzenia filmu do stałego programu nauczania w szkołach. Bez względu na to czy jesteś lewakiem czy zwolennikiem PiS-u, jest to propozycja, którą trzeba zobaczyć. Oto „Piraci z Karaibów: Zemsta Bronisława”:

Autorzy materiału, czyli kanał na YouTubie Pustka Egzystencjalna, podkreślili, że nie chcieli urazić żadnej z osób, które pojawiły się w parodii:

"

Film ten nie ma na celu nikogo obrazić. Jest on mieszanką znanych wszystkim nam wydarzeń na polskiej scenie politycznej, zwiastuna filmu „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” oraz naszej wyobraźni. "

Wszyscy na pokład, Wy lewaki lądowe!

Robert Skowronski
Tagi: Piraci z Karaibów