Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński w pierwszym zwiastunie filmu Patryka Vegi "Polityka"

09.08.2019 09:04
Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński w pierwszym zwiastunie filmu Patryka Vegi "Polityka" Fot. . kadr z wideo YouTube: „POLITYKA” - oficjalny zwiastun filmu!

"Polityka" to chyba najbardziej wyczekiwana polska premiera 2019 roku. Do sieci trafił pierwszy zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi.

To, że filmy Patryka Vegi są specyficzne, wie chyba każdy. Reżyser chętnie zabiera się za produkcje, które przedstawiają obecny obraz naszego społeczeństwa. Widzowie mogli już zobaczyć "Botoks", który przedstawił służbę zdrowia w Polsce, a także obraz policji w "Pitbullu". Tym razem Patryk Vega zabrał się za politykę. W najnowszym filmie reżysera widzowie zobaczą postacie wzorowane na polskich działaczach sceny politycznej.

Pierwszy zwiastun filmu Patryka Vegi "Polityka"

O najnowszym obrazie Vegi było głośno już w czerwcu. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że reżyser zabrał się za takową produkcję. Twórca od początku nie ukrywał, że w trakcie pracy napotykały go pewne trudności. Jednak w końcu do sieci trafił pierwszy zwiastun "Polityki". Jak się prezentuje? Trailer możecie zobaczyć poniżej:

Polityka Patryka Vegi Fot. materiały prasowe
Przeczytaj także

Opis fabuły przedstawia się następująco:

W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Wygląda na to, że jest na co czekać. Premiera "Polityki" odbędzie się niebawem. Już 4 września 2019 roku do kin trafi najnowsza produkcja polskiego reżysera. W filmie wystąpią: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.

Zobacz także: Patryk Vega "Small World": Fabuła, obsada, data filmu o handlu dziećmi  

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.