28.03.2019 10:16

Angelina Jolie dołączyła do obsady nadchodzącego filmu Marvela. W kogo się wcieli?

Według najnowszych informacji Angelina Jolie dołączyła do obsady filmu Marvela pod tytułem "The Eternals". Zagra jedną z głównych ról. W którą postać się wcieli?

Angelina Jolie
foto: Sipa USA/Sipa USA/East News

Tuż po premierze "Avengers: Endgame" rozpocznie się nowy rozdział w historii filmów Marvela. Tę informację ogłosił sam szef Marvel Studios - Kevin Feige. Oprócz przygód dobrze znanych bohaterów z MCU zobaczymy filmy oparte na komiksach opowiadających o mniej popularnych herosach, między innymi "Shang-Chi" oraz "The Eternals". Wszystko wskazuje na to, że do obsady tej ostatniej produkcji dołączyła Angelina Jolie.

thewaltdisneycompany.com
thewaltdisneycompany.com
Przeczytaj także "Deadpool", "The Simpsons" i "Avatar" oficjalnie stały się częścią Disneya. Co dalej z filmami o X-Men?

"The Eternals" - Angelina Jolie zagra jedną z głównych ról

Jak podaje The Hollywood Reporter, gwiazda Hollywood wkrótce zasili szeregi aktorek i aktorów, którzy zagrali w produkcjach Marvel Studios. Przedstawiciele Marvela na razie odmówili komentarza na ten temat. Produkcja "The Eternals" ma się rozpocząć jeszcze w roku 2019 i obecnie twórcy są na etapie kompletowania obsady. Do jednej z ról rozważano między innymi angaż Tomasza Kota. Poprzednie doniesienia mówiły o poszukiwaniu homoseksualisty do głównej roli męskiej. Obsadzenie Jolie w jednej z głównych ról nie wyklucza jednak pierwszego superbohatera geja w MCU, ponieważ tytułowa grupa jest drużyną kosmicznych istot, więc protagonistów będzie kilku.

Na razie nie wiadomo, w jaką postać wcieli się Jolie. Całkiem możliwe, że zagra Sersi, i wątku romantycznego pomiędzy nią a Ikarisem, jak miało to miejsce w komiksach.

Sersi

Komiksowa Seri zadebiutowała w 109 numerze "Strange Tales" z 1963 roku jako Circe. Postać zmodyfikowano 10 lat później na kartach 3. numeru "Eternals". Przez pewien czas współpracowała z Avengers. Jako jedna z Eternals cechowała się niemal boskimi umiejętnościami. Poza o wiele lepszą niż ludzka fizjologią odznaczała się telepatią, telekinezą i umiejętnością teleportacji. Mimo tego, że Eternals są praktycznie nieśmiertelni, Sersi zginęła w czasie, kiedy na Ziemi pojawili się Dark Celestials. Wraz ze swoimi towarzyszami popełniła samobójstwo, co zostało ukazane w 4. numerze "Avengers" z 2018 roku.

"The Eternals" - kiedy premiera?

Praca nad filmem w reżyserii Chloé Zhao ze scenariuszem Matthew i Ryana Firpo ma ruszyć za kilka miesięcy. Premiera produkcji została zaplanowana na rok 2020. Zanim zobaczymy przygody kosmicznych bohaterów, czekają nas filmy "Avengers: Endgame" (25 kwietnia 2019) oraz "Spider-Man: Far From Home" (5 lipca 2019).

>>Zobacz też: Co ukryto w zwiastunie filmu "Spider-Man: Far From Home"?<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Marvel Angelina Jolie Tomasz Kot