29.08.2019 12:42

Angelina Jolie nie wie, dlaczego nie wystąpiła jeszcze w "Gwiezdnych wojnach"

Aktorka raczej nie narzeka na brak ofert pracy. Jest jednak jedna seria filmowa, w której Jolie chciałaby spróbować swoich sił - chodzi o Star Wars. Kogo mogłaby zagrać gwiazda "Czarownicy"?

Angelina Jolie
foto: Invision/Invision/East News

Angelina Jolie ma na koncie całkiem udaną współpracę z Disneyem - aktorka wystąpiła w 2014 roku w "Czarownicy", która okazała się sporym hitem w box-offisie, zarabiając ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. W październiku zadebiutuje 2. odsłona produkcji, a w przyszłym roku Jolie pojawi się w filmie "The Eternals" należącym do Marvel Cinematic Universe, gdzie zagra Thenę.  

Dlaczego Angelina Jolie nie zagrała jeszcze w Star Wars?

Aktorka ma więc doświadczenie w graniu w "klasycznym" filmie Disneya, niedługo dołączy do MCU, więc zostały jej tylko "Gwiezdne wojny" do uzupełnienia CV pozycjami od Imperium Myszki Miki. Angelina Jolie porozmawiała na ten temat z MTV podczas D23 Expo. Przyznała, że "przycisnęła do ściany" J.J-a Abramsa, jednak nie wie, kogo chciałaby zagrać:

"

Próbowałam. Załapałam J.J-a na korytarzu i przycisnęłam go do ściany. Poszło całkiem nieźle. Jest przemiły. Powiedziałam mu, że nie rozumiem dlaczego nie mogę być w "Gwiezdnych wojnach". "

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Przeczytaj także "Eternals": Angelina Jolie skomentowała swoją nową rolę

Jolie przyznała, że nie doszła jeszcze do tego, kogo chciałaby zagrać w "Gwiezdnych wojnach", ale aktorka ma jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji. Po świątecznej premierze "Skywalker. Odrodzenie" marka uda się na krótki odpoczynek od filmów - w listopadzie zadebiutuje pierwszy serial aktorski osadzony w uniwersum Star Wars "The Mandalorian". Niedawno potwierdzono również powstanie serialu o Obi-Wanie. Może aktorka pojawi się jako jedna z głównych postaci naprzeciw Ewana McGregora?

Tego dowiemy się dopiero w przyszłości. Na razie najbliższa premiera związana ze Star Wars to wspomniany "The Mandalorian", który pojawi się na platformie Disney+ już 12 listopada 2019 roku.

Zobacz także: "Czarownica 2": Angelina Jolie powraca do roli złej czarownicy w 1. zwiastunie filmu

Myślicie, że Angelina Jolie będzie pasowała do Star Wars?

Kamil Kacperski
Tagi: News Angelina Jolie Star Wars