30.11.2018 14:04

Czy wiesz, że: Anna Kendrick zapomniała, że zagrała w "Zmierzchu"

Aktorka podzieliła się ostatnio na Twitterze ciekawym postem, w którym przypomniała sobie, że zagrała lata temu w filmie "Zmierzch". O czym aktorka mogła jeszcze zapomnieć?

Anna Kendrick Zmierzch
foto: kadr z filmu

W połowie listopada 2018 roku przygotowaliśmy dla Was pierwszy tekst z nowej serii "Czy wiesz, że", w którym będziemy się z Wami dzielili najbardziej absurdalnymi i abstrakcyjnymi ciekawostkami, które odnajdziemy w czeluściach internetu. Pierwsza część cyklu opowiadała o postaci Ramiego Maleka w sadze "Zmierzch". Tym razem również tematem głównym jest "Zmierzch", ale w nieco innym kontekście.

Mianowicie 26 listopada 2018 roku aktorka Anna Kendrick podzieliła się tweetem o następującej treści:

"

O ku*wa. Przypomniałam sobie, że zagrałam w "Zmierzchu". "

Anna Kendrick zapomniała, że grała w Zmierzchu

Jeżeli również nie pamiętaliście, że gwiazda "Pitch Perfect", to małe przypomnienie. Kendrick zagrała Jessikę Stanley, jedną z najlepszych przyjaciółek głównej bohaterki, Belli (Kristen Stewart). Kobieta wystąpiła w "Zmierzchu", "Księżycu w nowiu", "Zaćmieniu" oraz w "Przed świtem, częścią 1". W drugim epizodzie "Przed świtem" pojawiła się jedynie w napisach końcowych. Oto przykład jej występu:

Obecnie aktorka pracuje nad kontynuacją animacji "Trolls", w którym wystąpiła wraz z Justinem Timberlake'em. Produkcja trafi do kin w 2020 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zmierzch