13.02.2019 16:17

Anna i Elsa powracają w pierwszym zwiastunie "Krainy lodu 2"

Disney postanowił podzielić się pierwszym zwiastunem filmu "Kraina lodu 2". Co czeka głównych bohaterów długo wyczekiwanego hitu? 

kadr z filmu Kraina lodu 2
foto: kadr z filmu Kraina lodu 2

Pierwsza część "Krainy lodu" była ogromnym sukcesem komercyjnym. Animacja zdobyła wielką popularność i wychowała całe pokolenie młodych widzów Disneya. Piosenka "Mam tę moc" zaczęła żyć własnym życiem i nie ma dziś chyba osoby, która jej nie usłyszała. Główne bohaterki "Krainy lodu" stały się natomiast wzorami do naśladowania przez młode widzki na całym świecie. Po 6 latach od premiery pierwszej części w końcu dostaliśmy zwiastun kontynuacji.

Kraina lodu 2
kadr z filmu Aladyn
kadr z filmu Aladyn
Przeczytaj także Will Smith jako Dżin w pierwszym zwiastunie aktorskiej wersji "Aladyna"

"Kraina lodu 2" - pierwszy zwiastun filmu

Na ten film czekają miliony widzów na całym świecie, którzy od dawna marzą o nowych przygodach Elsy, Anny i bałwanka Olafa. Do tej pory bohaterowie filmu pojawiali się jedynie w krótkometrażówce. W końcu mamy pierwszą zapowiedź nowej historii osadzonej w magicznej krainie. Jak prezentuje się pierwszy trailer nowej animacji Disneya?

Jak na film dla dzieci trzeba przyznać, że atmosfera w zwiastunie 2. części "Krainy lodu" jest dość niepokojąca. Widzimy główną bohaterkę, która stoi na czarnej plaży i za pomocą swoich magicznych zdolności próbuje wygrać walkę z wielkimi groźnymi falami. Pojawiają się też urywki innych scen z filmu. Być może na posępny odbiór zwiastuna wpływa fakt, że żaden z bohaterów nie wypowiada ani słowa. 

"Kraina lodu 2" - kiedy premiera?

Na razie twórcy nie zdradzili informacji na temat fabuły filmu. Plakat i zwiastun też mówią na ten temat niewiele. Fanom pozostaje czekać. Wiadomo już, że "Kraina lodu 2" trafi do polskich kin jeszcze w tym roku. Premierę zapowiedziano na 22 listopada 2019 roku. 

>>Zobacz też: Lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Kraina lodu Disney