Anna i Elsa powracają w pierwszym zwiastunie "Krainy lodu 2"

Sergiusz Kurczuk
13.02.2019 16:17
kadr z filmu Kraina lodu 2|undefined Fot. kadr z filmu Kraina lodu 2

Disney postanowił podzielić się pierwszym zwiastunem filmu "Kraina lodu 2". Co czeka głównych bohaterów długo wyczekiwanego hitu? 

Pierwsza część "Krainy lodu" była ogromnym sukcesem komercyjnym. Animacja zdobyła wielką popularność i wychowała całe pokolenie młodych widzów Disneya. Piosenka "Mam tę moc" zaczęła żyć własnym życiem i nie ma dziś chyba osoby, która jej nie usłyszała. Główne bohaterki "Krainy lodu" stały się natomiast wzorami do naśladowania przez młode widzki na całym świecie. Po 6 latach od premiery pierwszej części w końcu dostaliśmy zwiastun kontynuacji.

Kraina lodu 2 Fot. foto: materiał promocyjny
Przeczytaj także

"Kraina lodu 2" - pierwszy zwiastun filmu

Na ten film czekają miliony widzów na całym świecie, którzy od dawna marzą o nowych przygodach Elsy, Anny i bałwanka Olafa. Do tej pory bohaterowie filmu pojawiali się jedynie w krótkometrażówce. W końcu mamy pierwszą zapowiedź nowej historii osadzonej w magicznej krainie. Jak prezentuje się pierwszy trailer nowej animacji Disneya?

Jak na film dla dzieci trzeba przyznać, że atmosfera w zwiastunie 2. części "Krainy lodu" jest dość niepokojąca. Widzimy główną bohaterkę, która stoi na czarnej plaży i za pomocą swoich magicznych zdolności próbuje wygrać walkę z wielkimi groźnymi falami. Pojawiają się też urywki innych scen z filmu. Być może na posępny odbiór zwiastuna wpływa fakt, że żaden z bohaterów nie wypowiada ani słowa. 

"Kraina lodu 2" - kiedy premiera?

Na razie twórcy nie zdradzili informacji na temat fabuły filmu. Plakat i zwiastun też mówią na ten temat niewiele. Fanom pozostaje czekać. Wiadomo już, że "Kraina lodu 2" trafi do polskich kin jeszcze w tym roku. Premierę zapowiedziano na 22 listopada 2019 roku. 

>>Zobacz też: Lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.