„Annabelle 2” na zakulisowych zdjęciach

Robert Skowronski
03.01.2017 10:54
„Annabelle 2” na zakulisowych zdjęciach Fot. materiały prasowe

Demoniczna lalka nie próżnuje i uwija się na planie zdjęciowym „Annabelle 2”. Zobaczcie zdjęcia zza kulis powstającego horroru.

Zabawka opanowana przez demoniczne siły zadebiutowała w filmie „Obecność” w reżyserii Jamesa Wana. Była to opowieść bazującą na autentycznych wydarzeniach dotyczących rodziny Perronów, którzy mieszkają w nawiedzonym domu. Obraz okazał się sukcesem zarówno artystycznym jak i pod względem wpływów.

Z tego powodu na ekrany 17 czerwca 2016 roku trafiła „Obecność 2”, zaś w 2014 roku doczekaliśmy się spin-offu poświęconego wspomnianej Annabelle. 18 sierpnia 2017 roku ma ona powrócić kolejny raz w dziele wyreżyserowanym przez Davida F. Sandberga. Otrzymaliśmy już nawet pierwszy teaser nadchodzącego horroru:

Od publikacji zapowiedzi minęło już kilka miesięcy, a reżyser filmu sukcesywnie udostępnia kolejne zakulisowe zdjęcia z planu „Annabelle 2”, w tym też to, na którym udokumentowano proces nagrywania dźwięków łamanych kości w sposób charakterystyczny dla starej szkoły.

„Annabelle 2” rozgrywa się kilka lat po tym śmierci małej córki lalkarza i jego żony. Przyjmują oni do swojego domu zakonnicę i kilka dziewcząt z sierocińca. Wkrótce staną się one ofiarą opętanej lalki Annabelle. W obsadzie znalazły się takie nazwiska, jak Talitha Bateman, Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Anne Coulthard, Grace Fulton, Lou Lou Safran, Samara Lee, Tayler Buck, Anthony LaPaglia oraz Miranda Otto.

Scenariusz napisze ponownie Gary Dauberman, a produkcją zajmie się James Wan. Sandberg dał się wcześniej poznać jako reżyser innego horroru. 22 lipca 2016 roku ukazało się jego „Kiedy gasną światła” stworzone z ramienia New Line Cinema i należącego do Jamesa Wana Atomic Monster. Była to historia o nadprzyrodzonej istocie atakującej pewną rodzinę.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.