Annabelle sama w domu - zobaczcie zabawną parodię horroru o przerażającej lalce

03.08.2020 13:29
Annabelle sama w domu - zobaczcie zabawną parodię horroru o przerażającej lalce Fot. Justin Lubin/Collection Christophel/East News

W trakcie pandemii ludzie pozamykali się w domach - to również uskutecznili pracownicy hal w siedzibie Warner Bros. Zostawili jednak w swoim miejscu pracy Annabelle. Co samotna lalka robiła w trakcie kwarantanny?

Siedziby Warner Bros. w Burbank, w Kalifornii są opustoszałe od ostatnich 4 miesięcy, ponieważ pracownicy zostali wysłani do domów i zajmują się swoimi obowiązkami zdalnie. Niestety, ktoś zapomniał zabrać ze sobą do domu Annabelle i lalka przez ostatnie kilkadziesiąt dni mogła się świetnie bawić w biurach wytwórni New Line.

Co robi Annabelle w trakcie kwarantanny? Zabawne wideo twórców horroru

Pod koniec lipca w biurach Warnera pojawiło się dwóch pracowników, którzy zabierali z siedziby sprzęt filmowy. W trakcie wizyty w swoim miejscu pracy postanowili się nieco zabawić i stworzyli krótkometrażowy filmik "Annabelle in Quarantine", który pokazywał, czym Annabelle zajmowała się w trakcie kwarantanny.

Film nagrali na swoich iPhone'ach, a reżyserem był trzeci z nich, który wydawał polecenia za pośrednictwem FaceTime'a.

Przeczytaj także

Krótki filmik szybko stał się hitem wewnątrz Warner Bros., zdobywając serca pracowników, którzy otrzymali go w newsletterach i podsyłali go też osobom pracującym w innych oddziałach firmy.

New Line postanowiło udostępnić krótki filmik na swoich mediach społecznościowych - wszystko dlatego, że 2 sierpnia miejsce miał amerykański Dzień Lalki. Wideo z Annabelle w roli głównej możecie zobaczyć poniżej:

Kolejnym filmem z serii jest "Obecność: Na rozkaz diabła", który ma zadebiutować w kinach już 4 czerwca 2021 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.