„Annabelle wraca do domu”: nowy klip promujący film

11.06.2019 10:38
„Annabelle wraca do domu”: nowy klip promujący film Fot. kadr z wideo

Premiera filmu „Annabelle wraca do domu” zbliża się już wielkimi krokami. Z tej okazji w sieci zadebiutował nowy klip promujący film.

 „Annabelle wraca do domu”, czyli czwarty spin-off popularnej serii horrorów pod tytułem „Obecność” pojawi się na ekranach kin już w lipcu 2019 roku. Z okazji zbliżającej się premiery twórcy zaprezentowali nowy klip promujący film.

„Annabelle wraca do domu” – Warrenowie w niebezpieczeństwie

W zapowiedzi filmu widzimy dobrze znane nam twarze – Eda i Lorraine Warren. Główni bohaterowie „Obecności” podróżują wraz z tytułową Annabelle i na swej drodze napotykają przeszkodę. Ed zostaje wówczas zaatakowany przez grupę duchów, a następnie niemalże ginie pod kołami ciężarówki. Całą zaistniałą sytuację jego żona interpretuje jako znak, że demoniczna lalka niejako przyciąga inne nadnaturalne byty.

Przeczytaj także

„Annabelle wraca do domu” – premiera, obsada

Horror „Annabelle wraca do domu” zadebiutuje na ekranach kin już 12 lipca 2019 roku. W filmie wystąpili Patrick Wilson, Vera Farmiga, Mckenna Grace, Madison Iseman i Emily Brobst

Zobacz też: Ruszyły zdjęcia do 3. części „Obecności”

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.