"Ant-Man 3" - film oficjalnie potwierdzony. Kiedy premiera?

Sergiusz Kurczuk
04.11.2019 09:07
"Ant-Man 3" - film oficjalnie potwierdzony. Kiedy premiera? Fot. kadr z filmu Ant-Man i Wasp

Marvel Studios bierze się za pracę nad kontynuacją przygód Ant-Mana i Wasp. Potwierdzono, kto wyreżyseruje trzecią część przygód miniaturowych herosów.

Już niebawem rozpocznie się Faza Czwarta i Piąta filmów Marvela. Wraz z nią pojawią się zupełnie nowi bohaterowie oraz powrócą dobrze znane twarze. Do tej drugiej grupy należą Ant-Man i Wasp. Marvel Studios oficjalnie potwierdziło, że niebawem ruszy produkcja nowych przygód najmniejszych superbohaterów świata. 

"Ant-Man 3" - Peyton Reed ponownie reżyserem serii

Jak podaje The Hollywood Reporter, do serii powróci Peyton Reed - reżyser odpowiedzialny za dwie pierwsze części przygód Scotta Langa - "Ant-Man" z 2015 roku oraz "Ant-Man i Wasp" z 2018 roku.

Przeczytaj także

Na razie nie zdradzono szczegółów fabularnych filmu, ale bez wątpienia zobaczymy w nim ponowie Scotta Langa (Paul Rudd) oraz Hope van Dyne (Evangeline Lilly). Wiadomo natomiast, że w produkcji wystąpi Micheal Douglas, który od pierwszej części wciela się w Hanka Pyma - oryginalnego Ant-Mana. 

Fani podejrzewają, że trzecia część skupi się jednak na córce głównego bohatera - Cassie Lang (Emma Fuhrmann), która obecnie jest już niemal dorosła. W komiksach Marvela nastolatka została superbohaterką o pseudonimie Stature. Podobnie jak jej ojciec potrafiła kontrolować molekuły swojego ciała, znacznie je powiększając. Niewykluczone, że trzecia część Ant-Mana będzie pożegnaniem z bohaterem i początkiem nowej serii. Chodzi o adaptację komiksu "Young Avengers", na którą fani MCU czekają już od jakiegoś czasu. 

Przeczytaj także

"Ant-Man 3" - kiedy premiera?

Na razie twórcy nie zdradzili, kiedy ruszą zdjęcia do nowej części "Ant-Mana". Trudno też przewidywać datę premiery filmu. Biorąc jednak pod uwagę, że Marvel Studios w najbliższej przyszłości planują wydawać od 3 do 4 filmów rocznie, całkiem możliwe, że na nowe przygody Ant-Mana i Wasp nie będziemy musieli wcale długo czekać. Prawdopodobnie "Ant-Man 3" będzie należał do filmów Fazy Piątej, które ukażą się w latach 2022-2024. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Fan Marvela odkrył, że "Ant-Man" przepowiedział przyszłość całego MCU 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.