02.05.2018 10:16

Ant-Man i Wasp walczą z nowym przeciwnikiem w drugim zwiastunie filmu

Ant-Man i Wasp powracają w nowym zwiastunie. Tym razem przyjrzymy się złoczyńcy znanemu jako Ghost i poznamy zupełnie nowego superbohatera.

Giant-Man
foto: kadr z filmu Ant-Man i Wasp-

„Ant-Man i Wasp to ostatni film Marvel Studios, który zobaczmy w roku 2018. W tym roku ekipa Kevina Feige'a postanowiła zaserwować większość produkcji w pierwszym kwartale. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć „Black Panthera” oraz „Avengers: Infinity War”. Oba filmy odniosły wielki sukces komercyjny. Czy „Ant-Man i Wasp powtórzy tak dobre wyniki? W sieci pojawił się drugi zwiastun produkcji opowiadającej o najmniejszych herosach świata.

„Ant-Man i Wasp” - drugi zwiastun

Do premiery drugiej części „Ant-Mana” został czas i chociaż nie opadły jeszcze emocje po 3. części „Avengers”, Marvel Studios już promuje nadchodzący film. Z tej okazji zaprezentowano nowy plakat i zwiastun produkcji. Co znalazło się w trailerze?

Ponownie zaprezentowano nową superbohaterkę. W Hope van Dyne wciela się znana z serialu „Lost” Evangeline Lily. Nie zabrakło też Paula Rudda jako Scotta Langa, który ponownie prezentuje swoje niedawno nabyte moce. Tym razem Ant-Man naprawdę zmienia się w Giant-Mana i robi to całkowicie swobodnie. Warto zwrócić uwagę na głównego przeciwnika pary herosów - Ghost. Fani od jakiegoś czasu podejrzewali, że przenikająca przez ściany postać jest kobietą. W utalentowaną złodziejkę o niesamowitych umiejętnościach wcieliła się Hannah John-Kamen. Widzimy też Michaela Douglasa w roli Hanka Pyma, Michaela Penię jako Luisa oraz Laurence'a Fishburne'a, który zagrał Billa Forestera. Ostatnia scena potwierdza, że aktor zagrał nie tylko przyjaciela i asystenta Pyma, ale również emerytowanego herosa znanego jako Goliath. 

W sieci ukazał się również nowy plakat, na którym pojawiają się najważniejsi bohaterowie. Widzimy na nim również Michelle Pfeiffer, która wcieliła się w żonę Pyma - Janet van Dyne. W pierwszej części naukowiec zdradził, że jego ukochana - oryginalna Wasp, została uwięziona w subatomowym świecie. 

Ant-Man i Wasp

Czy technologia Pyma i umiejętności Ghost pomogą w odnalezieniu Janet? Dowiemy się już 3 sierpnia 2018 roku, kiedy produkcja trafi do polskich kin. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Ant-Man Marvel Marvel Comics Ant-Man and the Wasp