02.08.2017 10:27

„Ant-Man and the Wasp” wchodzą na plan filmowy

Rozpoczęto prace nad sequelem „Ant-Mana”. Marvel Studios oficjalnie ogłosiło, że ruszyły zdjęcia do filmu, zamieszczając w Internecie humorystyczne wideo i publikując nowe logo. „Ant-Man and the Wasp” pojawi się na ekranach kin w połowie 2018 roku. 

 „Ant-Man and the Wasp” wchodzą na plan filmowy
foto: Ant-Man/Facebook

Marvel Studios po premierze „Spider-Man: Homecoming” i mimo nadchodzącej produkcji „Thor: Ragnarok”, nie zwalnia tempa! Pierwsza część filmu „Ant-Man” była miłym zaskoczeniem dla wszystkich fanów zarówno komiksów, jak i filmów Marvela. Reżyser Peyton Reed nie poszedł na łatwiznę i stworzył idealny miks kina superbohaterskiego z komedią i filmem akcji. Widzowie z niecierpliwością czekają więc na drugą część, która ma się ukazać dopiero w 2018 roku. Marvel Studios oficjalnie ogłosiło, że zdjęcia do sequela ruszyły pełną parą. Z tej okazji twórcy filmu „Ant-Man and the Wasp” zamieścili w sieci śmieszne wideo, które odnosi się do dwójki głównych bohaterów. 

Widzimy nagranie z planu zdjęciowego. Na pierwszym planie znajduje się krzesło reżyserskie z nowym logo filmu. Po chwili kamera robi najazd na stojące nieopodal biurko z ekranami poglądowymi. Na blacie stoją też miniaturowe krzesła reżyserskie. Na jednym widnieje napis „Ant-Man”, na drugim „The Wasp”. To zabawne wideo wskazuje na to, że reżyser będzie kontynuował humorystyczną konwencję, zaprezentowaną w jedynce. Poza tym to naprawdę fajny pomysł na promocje filmu. Na oficjalnej stronie facebookowej Ant-Mana pojawiło się nowe logo, któremu możemy się dokładniej przyjrzeć.

Twórcy zaprezentowali też nowy opis fabuły nadchodzącej produkcji.

"

Nowy rozdział w historii bohatera o zadziwiającej umiejętności kurczenia się od Marvel Cinematic Universe: „Ant-Man and the Wasp”. Po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” Scott Lang (Rudd) zmaga się z konsekwencjami swoich wyborów, zarówno jako superbohater, jak i ojciec. Odnalezienie się w życiu codziennym jako Ant-Man, przerywają mu Hope van Dyne (Lilly) i doktor Hank Pym (Douglas) z całkiem nową misją. Scott poraz kolejny musi założyć kostium i nauczyć się walczyć u boku The Wasp. Jako zespół będą odkrywać tajemnice z przeszłości.  "

To nie koniec niespodzianek. Premiera została przesunięta z końca, na początek czerwca 2018 roku. W filmie wystąpią ponownie Paul Rudd, Evangeline LillyMichael Douglas i Michael Peña. Do obsady dołączyli również Michelle PfeifferLaurence Fishburne, Hannah John-KamenRandall Park. Zapowiada się naprawdę świetnie. Miejmy nadzieję, że sequel dorówna oryginałowi. Oczekiwanie na premierę filmu umili Wam nasz Quiz!

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Ant-Man