"Antebellum": pierwszy zwiastun i plakat horroru od producentów "Uciekaj!" i "To my"

22.11.2019 14:31
"Antebellum": pierwszy zwiastun i plakat horroru od producentów "Uciekaj!" i "To my" Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Antebellum"/ Lionsgate

"Antebellum" to najnowsze dzieło producentów "Uciekaj!" i "To my". Film doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna.

"Uciekaj!" i "To my" uznawane są za jedne z najlepszych i najbardziej ambitnych horrorów ostatnich lat. Nic zatem dziwnego, że zapowiedź najnowszego filmu od ich producenta stanowi nie lada wydarzenie. Jak prezentuje się zwiastun "Antebellum"?

"Antebellum" - zwiastun 

Zwiastun filmu "Antebellum" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

"Antebellum" - fabuła

"Antebellum" to film ze styku horroru i thrillera, w którym przyjdzie nam śledzić losy 33-letniej pisarki Veroniki Henley. Kobieta znajdzie się w pułapce - zostanie uwięziona w tajemniczej rzeczywistości. Aby się z niej wydostać, będzie musiała rozwikłać przerażającą tajemnicę tego miejsca. Inaczej pozostanie w nim na zawsze.

Foto: materiały prasowe Lionsgate Fot. Foto: materiały prasowe Lionsgate

W filmie wystąpią: Janelle Monae w roli głównej oraz Kiersey Clemons, Gabourey Sidibe, Jena Malone, Eric Lange, Jack Huston, Tongayi Chirisa, Marque Richardson, Rob Aramayo i Lily Cowles.

Przeczytaj także

"Antebellum" - kiedy premiera?

Producentami filmu są, pracujący wcześniej przy "Uciekaj!" i "To my", Raymond Mansfield i Sean McKittrick. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Gerard Bush i Christopher Renz. "Antebellum" wejdzie na ekrany kin w 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest obecnie znana.

Zobacz też: Jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.