Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio? Tak twierdzi Patryk Vega

03.02.2020 15:07
Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio? Tak twierdzi Patryk Vega Fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Antoni Królikowski jest główną gwiazdą najnowszego filmu Patryka Vegi. Polski reżyser nie szczędził komplementów wychwalając zdolności młodego aktora.

Antoni Królikowski nawiązał współpracę z Patrykiem Vegą za sprawą jego głośnego filmu o patologii na polskiej scenie politycznej. Młody aktor wcielił się wówczas w butnego, prymitywnego i nadużywającego swojej pozycji polityka. Widocznie współpraca obu z panów przypadła do gustu. Patryk Vega, zachwycony aktorskim talentem Antka, obsadził go w głównej roli w swoim najnowszym filmie. Reżyser wypowiedział się na temat roli Królikowskiego w "Bad Boyu". Oprócz komplementów pojawiło się nie lada porównanie.

Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio?

Na wstępie Patryk Vega odniósł się do fabuły filmu, który ma za zadanie obnażyć mroczne oblicze polskiego środowiska piłkarskiego. Opowiedział również o kreowanych przez niego postaciach, których zadaniem jest szokowanie, przy jednoczesnym wzbudzaniu sympatii.

W moich filmach staram się okiełznywać mroczną stronę polskiej rzeczywistości i przybliżać ją widzom, powołując do życia postaci, które chociaż poruszają się w mroku, są przystępne i dają się lubić. Antek stworzył w "Bad boyu" stuprocentowego socjopatę, z którym można jednak sympatyzować. On fascynuje i sprawia, że idziemy za jego historią, jak po sznurku.

Zobacz też: Łobuz kocha najbardziej, czyli Patryk Vega z nowym hitem. Oto pełny zwiastun "Bad Boy"

Następnie reżyser przeszedł do zachwytów nad aktorskim talentem Antka Królikowskiego. Młody aktor został porównany do jednego z najbardziej cenionych światowych aktorów - samego Leonardo DiCaprio.

Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma. Posiada niesamowity instynkt, który sprawia, że w sposób totalny wchodzi w postać i gra sceny mając jakąś niesamowitą czujność.

Patryk Vega zdradził również, że to dopiero początek kariery Antka w jego filmach. 23 marca mają ruszyć bowiem zdjęcia do jego kolejnego filmu, w którym Antek ponownie wcieli się w głównego bohatera.

Zobacz też: Policja strollowała Patryka Vegę. Komentują promocję jego najnowszego filmu

Na temat pracy u boku Antka Królikowskiego wypowiedzieli się też jego koledzy z planu - Piotr Stramowski i Maciej Stuhr. Co sądzą o jego roli? Tego dowiecie się z poniższego wideo.

"Bad Boy" zadebiutuje w polskich kinach już 21 lutego 2020 roku. Oprócz Antka Królikowskiego, Piotra Stramowskiego i Macieja Stuhra, na ekranie pojawią się: Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Zawadzka, a także piłkarze polskiej reprezentacji piłki nożnej - Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.

Zobacz też: "Kobiety Mafii" czy "Botoks"? Przedstawiamy listę najgorszych filmów Patryka Vegi

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.