Anthony Hopkins jako diaboliczny złoczyńca w zwiastunie thrillera "Wirtuoz. Pojedynek zabójców"

25.03.2021 09:19
Anthony Hopkins Fot. Rex Features/East News

Do sieci trafił pierwszy zwiastun thrillera "Wirtuoz. Pojedynek zabójców" z Anthonym Hopkinsem, Ansonem Mountem i Abbie Cornish w rolach głównych. O czym będzie produkcja?

Chociaż Anthony Hopkins ma już ponad 80 lat, wciąż występuje w filmach. Najnowsza produkcja z legendarnym aktorem w jednej z głównych ról doczekała się pierwszego zwiastuna. Jak prezentuje się zapowiedź "Wirtuoz. Pojedynek zabójców"?

"Wirtuoz. Pojedynek zabójców" - Anthony Hopkins jako szef płatnego zabójcy w zwiastunie filmu

Hopkins przez lata swojej kariery wcielał się w bardzo zróżnicowane postacie. Chociaż w jego filmografii nie brakowało pozytywnych bohaterów, na zawsze pozostanie w pamięci widzów genialnym odtwórcą Hannibala Lectera w "Milczeniu owiec" oraz pozostałych filmach o seryjnym mordercy o kanibalistycznych skłonnościach.

Polecamy

Nic więc dziwnego, że twórcy filmu "Wirtuoz. Pojedynek zabójców" postanowili obsadzić go w roli głównego antagonisty. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun thrillera, w którym wystąpili również Anson Mount i Abbie Cornish. O czym jest "VirtuWirtuoz. Pojedynek zabójcówoso"?

Zwiastun ukazuje historię płatnego zabójcy (Mount), który działa na zlecenie Mentora (Hopkins). Mężczyzna podczas wykonywania jednego ze zleceń doznaje kryzysu. W kiepskiej kondycji psychicznej podejmuje się wykonania kolejnej misji w małym, sennym miasteczku. Tam na jego drodze pojawia się jednak lokalna kelnerka (Cornish), która wpływa na tytułowego wirtuoza zbrodni. Ten stan rzeczy nie podoba się Mentorowi.

The Virtuoso Fot. foto: Lionsgate/materiały prasowe
Polecamy

"Wirtuoz. Pojedynek zabójców" - kiedy premiera nowego filmu z Anthonym Hopkinsem?

Oprócz Hopkinsa, Mounta i Cornish w thrillerze wystąpili również Diora Baird, Eddie Marsan, David Morse i Richard Brake. Reżyserem "Wirtuoz. Pojedynek zabójców" jest Nick Stagliano. Za scenariusz odpowiada James C. Wolf. Film zadebiutuje w amerykańskich kinach i wybranych platformach VOD już 30 kwietnia 2021 roku. W Polsce film trafi bezpośrednio na VOD już 5 maja 2021 roku. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.