Anthony Hopkins przedstawia tajemniczą historię Transformersów

Kamil Dachnij
10.05.2017 16:32
Anthony Hopkins przedstawia tajemniczą historię Transformersów Fot. Kadr z video

W najnowszym teaserze do filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”, sir Anthony Hopkins opowiada o roli wielkich robotów na tle dziejów historycznych. 

Studio Paramount Pictures uraczyło wszystkich fanów serii „Transformers” kolejną zapowiedzią związaną z jej 5. odsłoną. Ma ona stanowić dowód na obecność wielkich robotów na naszej planecie od wielu wieków. Sir Anthony Hopkins pojawia się w roli, do której został m.in. stworzony – angielskiego lorda, który na potrzeby klipu staje się naszym wykładowcą historii. Za sprawą jego narracji dowiadujemy się, że Transformersi w dość znaczący sposób zmieniali bieg historii ludzkości. Zobaczcie film:

W pewnym momencie możemy dostrzec, jak jeden z robotów walczy z Nazistami. Jako przykład alternatywnej historii świata, ta wizja jest jak najbardziej miła dla oka. Do ciekawostki można zaliczyć także pojawienie się nieznanego wcześniej Transformera, którym prawdopodobnie jest Steelbane, jeden z Rycerzy Cybertronu, posiadający możliwość przekształcania się w wiwernę. Przypominamy oficjalny opis fabuły: 

„Ostatni rycerz” wywraca do góry nogami mitologię serii Transformers i zmienia znaczenie słowa bohater. Ludzie i Transformery prowadzą wojnę. Optimus Prime zniknął. Klucz do uratowania przyszłości leży zakopany w przeszłości, w ukrytej historii Transformerów na Ziemi. Ocalenie świata leży na barkach nietypowego sojuszu: Cade’a Yeagera, Bumblebee, angielskiego lorda i profesora z Oxfordu. W życiu każdego przychodzi czas, że może coś zmienić. W „Transformers: Ostatni Rycerz” ścigani stają się bohaterami. Bohaterowie będą złoczyńcami. Tylko jeden świat przetrwa: ich lub nasz.

„Transformers: Ostatni Rycerz” swoją premierę będą mieć 23 czerwca 2017 roku. Reżyserem filmu jest Michael Bay, zaś w obsadzie pojawią się prócz Hopkinsa, Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Stanley Tucci oraz Isabela Moner.  

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.