10.05.2017 16:32

Anthony Hopkins przedstawia tajemniczą historię Transformersów

W najnowszym teaserze do filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”, sir Anthony Hopkins opowiada o roli wielkich robotów na tle dziejów historycznych. 

Anthony Hopkins przedstawia tajemniczą historię Transformersów
Foto: Kadr z video

Studio Paramount Pictures uraczyło wszystkich fanów serii „Transformers” kolejną zapowiedzią związaną z jej 5. odsłoną. Ma ona stanowić dowód na obecność wielkich robotów na naszej planecie od wielu wieków. Sir Anthony Hopkins pojawia się w roli, do której został m.in. stworzony – angielskiego lorda, który na potrzeby klipu staje się naszym wykładowcą historii. Za sprawą jego narracji dowiadujemy się, że Transformersi w dość znaczący sposób zmieniali bieg historii ludzkości. Zobaczcie film:

W pewnym momencie możemy dostrzec, jak jeden z robotów walczy z Nazistami. Jako przykład alternatywnej historii świata, ta wizja jest jak najbardziej miła dla oka. Do ciekawostki można zaliczyć także pojawienie się nieznanego wcześniej Transformera, którym prawdopodobnie jest Steelbane, jeden z Rycerzy Cybertronu, posiadający możliwość przekształcania się w wiwernę. Przypominamy oficjalny opis fabuły: 

"

„Ostatni rycerz” wywraca do góry nogami mitologię serii Transformers i zmienia znaczenie słowa bohater. Ludzie i Transformery prowadzą wojnę. Optimus Prime zniknął. Klucz do uratowania przyszłości leży zakopany w przeszłości, w ukrytej historii Transformerów na Ziemi. Ocalenie świata leży na barkach nietypowego sojuszu: Cade’a Yeagera, Bumblebee, angielskiego lorda i profesora z Oxfordu. W życiu każdego przychodzi czas, że może coś zmienić. W „Transformers: Ostatni Rycerz” ścigani stają się bohaterami. Bohaterowie będą złoczyńcami. Tylko jeden świat przetrwa: ich lub nasz. "

„Transformers: Ostatni Rycerz” swoją premierę będą mieć 23 czerwca 2017 roku. Reżyserem filmu jest Michael Bay, zaś w obsadzie pojawią się prócz Hopkinsa, Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Stanley Tucci oraz Isabela Moner.  

Kamil Dachnij
Tagi: Transformers Michael Bay