Anthony Mackie: "Myślałem, że Dave Bautista zabił Toma Hollanda na planie Avengers: Endgame"

19.06.2019 12:40
Anthony Mackie: "Myślałem, że Dave Bautista zabił Toma Hollanda na planie Avengers: Endgame" Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Aktor grający Falcona w MCU pojawił się na Celebrity Fan Fest w San Antonio, gdzie poopowiadał nieco o pracy nad "Avengers: Endgame" i przyszłości uniwersum.

Dawno, dawno temu, w odległej krainie zwanej Atlantą, w stanie Georgia, doszło do pewnego incydentu, który skłonił Anthony'ego Mackie'ego do refleksji nad życiem. Aktor stwierdził bowiem, że myślał, że będzie musiał pochować swojego dobrego przyjaciela Toma Hollanda. Młody Brytyjczyk miał bowiem zostać uderzony przez Dave'a Bautistę tak mocno, że nie mógł dokończyć nagrywania swoich scen. Ale po kolei.

Dave Bautista prawie zabił Toma Hollanda na planie Avengers: Endgame

Na Celebrity Fan Fest w San Antonio pojawił się Anthony Mackie, który wciela się w Falcona w filmach MCU. Mężczyzna został zapytany o ulubiony moment na planie "Avengers: Endgame". Aktor zaskoczył wszystkich swoją odpowiedzią, ponieważ nie był to moment ostatecznej bitwy, czy przekazanie tarczy Kapitana Ameryki jego postaci. Nie, Mackie stwierdził, że najlepiej zapamiętał sytuację, w której przez chwilę myślał, że Dave Bautista zabił Toma Hollanda:

Pewnego dnia nagrywaliśmy scenę i Tom Holland stał za mną. To był ten fragment, gdzie Chris Evans mówi "Avengers Assemble", więc na planie jest jakieś 300 osób, wszyscy biegają, krzyczą i panuje chaos. Chwilę później mieliśmy krótką przerwę, bo ustawiali kamery i podchodzi do mnie Bautista, który zaczyna rozmawiać z Tomem Hollandem. 

Nie wsłuchiwałem się specjalnie w ich konwersację, ale chwilę później usłyszałem głośny łomot. Dosłownie wstrząsnęło całym planem. Myślałem, że Bautista rzucił Tomem, więc odruchowo krzyknąłem: "Jezu Chryste, właśnie zabiłeś dzieciaka!". Odwróciłem się i zobaczyłem Toma siedzącego spokojnie na podłodze, który mówi mi: "Stary spokojnie, Dave uczy mnie tylko pewnego ruchu". To był najbardziej przerażający moment mojego życia. Myślałem, że on go ordynarnie zabił.

Przeczytaj także

Wydaje się mało prawdopodobne, aby Dave Bautista miał zabić Toma Hollanda - w końcu artysta przyznał, że uwielbia Spider-Mana: 

Spider-Man jest tym, na kogo najbardziej czekam. Kocham tego dzieciaka - uwielbiam Toma Hollanda. Wspaniałe jest też to, że trzymają się komiksów i to chyba przez to, że zaangażowali do pracy Marvel Studios. 

Film "Avengers: Endgame" trafił do kin 25 kwietnia 2019 roku. Pajączka zobaczymy natomiast w "Spider-Manie: Far From Home", który pojawi się 5 lipca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.