Anthony Mackie miał wystąpić w "Spider-Manie: Far From Home". Nie zagrał przez Toma Hollanda

28.06.2019 13:16
Anthony Mackie miał wystąpić w "Spider-Manie: Far From Home". Nie zagrał przez Toma Hollanda Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Aktor niedawno udzielił wywiadu, w którym opowiedział co nieco o swojej przyszłości w MCU. W "Avengers: Endgame" Falcon otrzymał od Steve'a Rogersa tarczę i pseudonim Kapitana Ameryki. Jego debiut w tej roli miał nastąpić właśnie w "Spider-Manie: Far From Home".

Niedawno odbyła się międzynarodowa oficjalna premiera filmu "Spider-Man: Far From Home". Aktorzy i twórcy zjeździli niemalże cały świat, odpowiadając na setki pytań dziennikarzy. W trakcie tego prasowego tournee okazało się, że w produkcji "Spider-Man: Far From Home" miał się pojawić Anthony Mackie. Sam aktor nie zdawał sobie z tego sprawy, więc zareagował na wieści w bardzo emocjonalny sposób.

Spider-Man: Far From Home - w filmie miał się pojawić Kapitan Ameryka

Oczywiście Mackie obwinił Toma Hollanda za to, że nowy Kapitan Ameryka nie pojawił się w filmie "Spider-Man: Far From Home". Zobaczcie jego reakcje na wieści:

Ku*wa. SERIO?! Super, gratulacje dla Toma Hollanda za schrzanienie tej możliwości!

Przeczytaj także

Anthony Mackie powróci jako Falcon/Kapitan Ameryka w serialu "Falcon and Winter Soldier". W produkcji będzie mu towarzyszył Sebastian Stan wcielający się w drugą tytułową postać. Główną obsadę mają jeszcze wypełnić Daniel Bruhl i Emily Van Camp. Obydwoje wcielą się w postaci widziane ostatnio w "Captain America: Civil War" - kolejno Zemo i agentka Sharon Carter, siostrzenica Peggy Carter. Data premiery serialu pozostaje nieznana. 

"Spider-Man: Far From Home" zadebiutuje natomiast już 5 lipca 2019 roku. Nowy film MCU zdobył dobre recenzje w zagranicznych mediach i najprawdopodobniej będzie kolejnym hitem dla Marvel Studios. W produkcji nie pojawi się Anthony Mackie, ale fani raczej nie mają na co narzekać - w obsadzie znajdziemy m.in. Samuela L. Jacksona, Jake'a Gyllenhaala, Zendayę i Jona Favreau.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.