28.06.2019 13:16

Anthony Mackie miał wystąpić w "Spider-Manie: Far From Home". Nie zagrał przez Toma Hollanda

Aktor niedawno udzielił wywiadu, w którym opowiedział co nieco o swojej przyszłości w MCU. W "Avengers: Endgame" Falcon otrzymał od Steve'a Rogersa tarczę i pseudonim Kapitana Ameryki. Jego debiut w tej roli miał nastąpić właśnie w "Spider-Manie: Far From Home".

Anthony Mackie
foto: Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Niedawno odbyła się międzynarodowa oficjalna premiera filmu "Spider-Man: Far From Home". Aktorzy i twórcy zjeździli niemalże cały świat, odpowiadając na setki pytań dziennikarzy. W trakcie tego prasowego tournee okazało się, że w produkcji "Spider-Man: Far From Home" miał się pojawić Anthony Mackie. Sam aktor nie zdawał sobie z tego sprawy, więc zareagował na wieści w bardzo emocjonalny sposób.

Spider-Man: Far From Home - w filmie miał się pojawić Kapitan Ameryka

Oczywiście Mackie obwinił Toma Hollanda za to, że nowy Kapitan Ameryka nie pojawił się w filmie "Spider-Man: Far From Home". Zobaczcie jego reakcje na wieści:

"

Ku*wa. SERIO?! Super, gratulacje dla Toma Hollanda za schrzanienie tej możliwości! "

imgur.com
imgur.com
Przeczytaj także Jak członkowie Avengers wyglądaliby po zmianie płci? Fan Marvela postanowił to sprawdzić

Anthony Mackie powróci jako Falcon/Kapitan Ameryka w serialu "Falcon and Winter Soldier". W produkcji będzie mu towarzyszył Sebastian Stan wcielający się w drugą tytułową postać. Główną obsadę mają jeszcze wypełnić Daniel Bruhl i Emily Van Camp. Obydwoje wcielą się w postaci widziane ostatnio w "Captain America: Civil War" - kolejno Zemo i agentka Sharon Carter, siostrzenica Peggy Carter. Data premiery serialu pozostaje nieznana. 

"Spider-Man: Far From Home" zadebiutuje natomiast już 5 lipca 2019 roku. Nowy film MCU zdobył dobre recenzje w zagranicznych mediach i najprawdopodobniej będzie kolejnym hitem dla Marvel Studios. W produkcji nie pojawi się Anthony Mackie, ale fani raczej nie mają na co narzekać - w obsadzie znajdziemy m.in. Samuela L. Jacksona, Jake'a Gyllenhaala, Zendayę i Jona Favreau.

Tagi: Kapitan Ameryka Spider-Man Tom Holland Marvel Spider-Man: Far From Home